BRIT CARE barība suņiem un kaķiem

BRIT CARE barība suņiem un kaķiem 

Brit Care zīmols Latvijā ir pazīstams jau ilgu laiku. Tas nāk no VAFO, uzņēmuma, kas atrodas Čehijā. Tas ir ģimenes uzņēmums, kas 30 gadu laikā kļuvis pazīstams visā pasaulē. VAFO savu produkciju eksportē uz 70 pasaules valstīm ir vairākas rūpnīcas Eiropā. Visas sastāvdaļas ēdienam tiek iegādātas tikai no piegādātājiem ES valstīs, izņemot jēra gaļu, kas nāk no Jaunzēlandes. Uzņēmums galvenokārt izvēlas vietējos piegādātājus no Čehijas un Vācijas, bet lasi iepērk Norvēģijā. Barības tiek ražotas pēc pašu izstrādātām receptēm. Receptes tiek pastāvīgi pārskatītas un papildinātas, lai panāktu vēl labākas garšas īpašības, sagremojamību, kā arī izplatītāko slimību profilaksi.

 

Brit Care suņu barība ir sadalīta 3 līnijās:

  •         Brit Care HYPOALLERGENIC Lamb & Rice līnija
  •         Brit Care GRAIN FREE Salmon & Potato līnija bez graudiem
  •         BRIT Care SUSTAINABLE Chicken & Insect līnija.

 

Brit Care HYPOALLERGENIC Lamb & Rice līnija ir lieliska augstākās kvalitātes premium klases barība, kas gatavota no zālēdāju dzīvnieku – jēra gaļas.

• Jērs (40%) un rīsi – hipoalerģisks uzturs, kas nodrošina labu gremošanu. Small dog un Junior barībā ar jēra gaļu 42%, Puppy -46%, Senior nepieciešama vieglāka barība, tāpēc gaļas daudzums tiek samazināts - 38%.

• Prebiotikas (frukto-oligo-saharīdi un mannāna-oligo-saharīdi) veicina zarnu mikrofloru.

Īstais mārdadzis. Uzlabo vielmaiņu, ir attīroša funkcija, piemīt pretiekaisuma īpašības, uzlabo aknu darbību un atjaunošanos.

• C vitamīns. Organismā darbojas kā antioksidants.

• SASTĀVĀ NAV: soju, kviešu, kukurūzu, ĢMO, cūkgaļas, liellopu gaļu.

Brit Care GRAIN FREE Salmon & Potato bezgraudu līnija ir augstākās kvalitātes premium klases barība ar lasi un kartupeļiem.

• Lasis (50%) un kartupeļi – uzturs bez graudaugiem, lai nodrošinātu labu gremošanu. Junior barībā ar lasi 52%, Puppy -55%, Senior&Light uzturā ir nepieciešama vieglāka barība, tāpēc laša daudzums tiek samazināts - 40%.

• Paaugstināts Omega-3 taukskābju līmenis palīdz uzturēt veselīgu sirdi, ādu un greznu, spīdīgu kažoku.

Īstais mārdadzis. Uzlabo vielmaiņu, ir attīroša funkcija, piemīt pretiekaisuma īpašības, uzlabo aknu darbību un atjaunošanos.

• C vitamīns. Organismā darbojas kā antioksidants.

• SASTĀVĀ NAV: soju, liellopu gaļas, cūkgaļas, kviešu, kukurūzu, ĢMO.

 

Brit Care SUSTAINABLE Chicken & Insect līnija ir augstākās kvalitātes premium klases barība ar vistas gaļu (32-40%) un kukaiņu proteīniem (14%). Sastāvdaļā ir fluors. Lasīt vairāk: Kāds ir labums no kukaiņu proteīna dzīvnieku barībā?

Kopā ar sauso barību var dot arī Brit Care konservus.

 

Brit Care konservi ir pilnvērtīga barība. Satur tikai gaļu, tāpēc ir lieliski piemēroti plēsējiem. Var lietot barošanai tikai ar mitru barību. Brit Care ražo:

  •         Mono Protein konservi suņiem Lamb, Beef, Rabbit, Turkey. Šī ir viena proteīna konservu barība, kas ir ideāli piemērota suņiem ar jutīgu gremošanu, barības alerģijām vai nepanesamību.
  •         Brit Paté & Meat konservi suņiem un kucēniem. Tie ir dabīgas gaļas gabaliņi pastētē: Chicken (70% vista un tītara), Duck (70% pīle un vista),Rabbit (70% trusis un vista). Liels kvalitatīvas gaļas daudzums un tās saudzīga apstrāde garantē izcilu garšu un smaržu. Lieliski apmierinās izvēlīgākos suņus.

 

BRIT CARE hipoalerģiska barība kaķiem ir augstākās kvalitātes barība, kas nesatur graudus un kartupeļus.

• Ar svaigu gaļu.

• Satur ir vairāk nekā 50% gaļas. Barība ir pielāgota kaķu veselības uzturēšanai un izplatītu kaķu veselības problēmu novēršanai.

Piemēram,

Sterilised Sensitive - sterilizētiem kaķiem ar jutīgu gremošanu. Saturā 52% truša gaļas. Trušu gaļa tā ir viegla un kvalitatīva zālēdāju gaļa.

Sterilised Urinary ir paredzēts nieru un urīnceļu veselībai: satur augļus un garšaugus, kas bagāti ar dabīgiem antioksidantiem un E vitamīnu, kas aizsargā organismu no brīvajiem radikāļiem un uztur spēcīgu imūnsistēmu visas kaķa dzīves garumā. Ar vistas gaļu:

Haircare ir bagātīgs ar šķiedrvielām, kas veicina vieglu matu kunkuļu izvadīšanu no organisma. Ar svaigu lasi un vistu.

Indoor  - viegla barība ar vistas gaļu un sirds māteri istabas kaķiem. Sirds mātere labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu, palīdzot pasargāt kaķus ar zemu aktivitātes līmeni no stresa.

Kitten - pilnvērtīga barība kaķēniem vai grūsnām un laktācijas periodā esošām kaķenēm. Ar lielu gaļas daudzumu: tītars 30%, vista 26%. Viegli sagremojama barība, kas bagāta ar svarīgākajām uzturvielām, lai apmierinātu grūsnu un laktācijas periodā esošu kaķeņu enerģētiskās vajadzības; lai veicinātu kaķēnu attīstību grūtniecības laikā. Atbilstošs kalcija, fosfora, magnija, D vitamīna saturs, vitamīnu komplekss, minerālvielas un neaizstājamās taukskābes nodrošina veselīgu kaķēnu piedzimšanu un samazina rahīta iespējamību.

Jūs atradīsiet arī īpašus ēdienus: Senior, Sensitive Digestion & Delicate Taste, Sensitive Insect Fresh Ferring, Activity Support.

• PROBIOTIKAS UN PREBIOTIKAS palīdz uzturēt veselīgas zarnas un imūnsistēmu.

• AUGĻI, ĀRSTNIECĪBAS AUĢI UN OGAS – ilgmūžībai un veselībai.

• BEZ graudiem - BEZ krāsvielām - BEZ konservantiem - BEZ ĢMO - BEZ sojas

Atpakaļ