Kods: 0000001306378

MEŽVĪTENIS HOSHI NO FLAMENCO

Clematis Hoshi-no-Flamenco

Saulaina vieta


Daļēja ēna


Daudzgadīgs


Pieejamība: Nav noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Ziedoša, kāpelējoša liāna - vīteņaugs. Japānas izcelsmes mežvītenis. Ziedi ir ļoti lieli, 15-17 cm diametrā, spilgti, tumši sarkani, purpursarkani, samtainā krāsā. Galviņas ir platas, eliptiskas, ar nedaudz uz leju vērstiem galiem. Putekšņlapas spilgti dzeltenas. Tas zied no maija vidus līdz jūnija beigām. Aprīlī jāmēslo ar ilgstošas iedarbības mēslojumu, vajadzības gadījumā bagātīgi laistot. Augsnei jābūt auglīgai, mitrai, irdenai, pH 6,5-7. Stādiet saulainā vietā, bet pārliecinieties, ka saknes ir ēnā, šim nolūkam var audzēt zemus, zemi apņemošus paklāju augus. Ļoti piemērots audzēšanai uz žogiem, lapenēm, nojumēm, balstiem. 2. grupas atzarošana (vidēja) - atzarošana veicina zarošanos un bagātīgu ziedēšanu. Laiks - no februāra beigām. Līdz marta beigām, kad jau redzami uzbriedušie pumpuri (samērā vēla - vēla ziedēšana). Vispirms noņemiet slimos, sasalušos dzinumus atzarojot, atstājot spēcīgu pumpuru pāri 1,5 m augstumā nepārspīlējiet, jo pavasarī tas zied uz pagājušā gada kātiem.

Datu lapa
Saulaina vieta
Daļēja ēna
Daudzgadīgs
SugasKāpelējoši vīteņaugi
Ziedu krāsaSarkana
Izaug līdz, m1,7-2
Aukstā zon4
TaipaC2
Augstums, cm100

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

UNIVERSĀLS KŪDRAS SUBSTRĀTS DĀRZAM 50 L
+ +
Komplekta cena
7,85 € / GAB
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri