-30%
VARA MIKROELEMENTU MĒSLOJUMI 100G
Kods: 477146728110

VARA MIKROELEMENTU MĒSLOJUMI 100G

2,10 € 1,47 €/ GAB

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

Vara sulfatas palielina izturību pret nelabvēlīgiem apstākļiem, stiprina auga fizioloģiskos procesus. Vara trūkums samazina hlorofila daudzumu augos. Viņi kļūst zaļgani, lapu galotnes kļūst baltas. Augļu koku galotnes nokalst, auglis un miza sabojājas. Pirms lietošanas rūpīgi izlasiet instrukciju, kas atrodas iepakojumā.
Mēslojuma lietošana:
•1% (100 g / 10 litri ūdens) augļu koku stādīšanai, atzarošanas instrumentiem, siltumnīcām, celmiem.
•Lapu mēslošanai - 0,05% (10 g / 20 litri ūdens).
•koksnes apstrādei - 3% (100 g / 3 līdz 3,5 litri ūdens).
Izmantot tikai atzītas vajadzības gadījumā. Nepārsniegt attiecī-gās devas.
SASTĀVS: Vara sulfāts CuSO4 x 5H2O (Varš (Cu) - 24,8%).
BĪSTAMĪBA: Var izraisīt vēzi. Var kaitēt nedzimušam bērnam. Kaitīgs norijot. Izraisa nopietnus acu bojājumus. Var izraisīt alerģisku ādas reakciju. Var izraisīt orgānu bojājumus ilgstošas vai atkārtotas iedarbības rezultātā. Ļoti toksisks ūdens organismiem ar ilgstošu iedarbību.
UZMANĪBU! Pirms lietošanas iegūstiet īpašas instrukcijas. Iedarbības vai paredzamās iedarbības gadījumā: Sazinieties ar ārstu. Nepieļaut nokļūšanu vidē. Izmetiet saturu / tvertni kā bīstamu materiālu. Neieelpot putekļus / dūmus / gāzi / miglu / tvaikus / aerosolu.

Datu lapa
MērķisPatogēnu kontrole dārzeņiem
Preču zīmeEMOLUS
Iesaiņošanai0,1 kg

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!