Kods: 477146728111

DZELZS SULFĀTS 100 G

2,10 €/ GAB
21,00 €/ kg

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

Dzelzs sulfātu izmanto zālāju mēslošanai un sūnu kontrolei augos. Ja nav dzelzs, augu lapās rodas mazāk hlorofila. Lapas zaudē savu bagātīgo zaļo krāsu un attīstās hloroze (lapu dzeltēšana).Pirms lietošanas rūpīgi izlasiet instrukciju, kas atrodas iepakojumā. Mēslojuma lietošana: •Augļu kokus apsmidzina vai laista ar 0,5% šķīdumu (50 g izšķīdina 10L ūdens). •5-7% šķīdums (200 g izšķīdināts 3-4L ūdens) no augļu kokiem noņem sūnas, ķērpjus. •Koku balināšanas maisījumam ieteicams pievienot 2% (no 200 g līdz 10 l ūdens) mēslojumu. •1-5% (100-500 g 10L ūdens) šķīdumu laista vai izsmidzina uz sūnveida zāliena, kas atjauno zāliena dekoru. Izmantojot sprinkleru, nepieciešams lielāks ūdens daudzums - 30L ūdens / 100m2, bet izsmidzināšanas gadījumā - 10L ūdens / 100m2 zāliena. Izmantot tikai atzītas vajadzības gadījumā. Nepārsniegt attiecīgās devas. SASTĀVS: Dzelzs sulfāts (FeSO4 x7H2O) - 97%. (ūdenī šķīstošā dzelzs (Fe) - 19,5%).

Datu lapa
MērķisSūnu un patogēnu kontrolei un apkarošanai
Preču zīmeEMOLUS
Iesaiņošanai100 g

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri