Kods: 6411501357137

FISKARS KAPLIS SOLID 135713

29,99 €/ GAB

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

PIEGĀDES IESPĒJAS:

(izvēle nākamajā solī)

Fiskars Solid kaplis ir ideāls instruments zāles ravēšanai, jo tā šaurākās malas ir veidotas tā, lai iekļūtu dziļi zemes virskārtas apakšā. Šis kaplis ir lielisks instruments ar izturīgu uzgali un izturīgu alumīnija rokturi. Visiem ravēšanas darbiem Fiskars Solid kaplis ir uzticama izvēle, ko varat izmantot daudzus gadus.

Datu lapa
ZīmolsFISKARS
Valodas uz iepakojumaEN, PL, LV, SE, NL, DN, NO, ES, LT, RU, FR, CZ, FI, IT
Garantija

Par preces defektiem ar pārdevēju var sazināties 2 gadu laikā no iegādes datuma (likumā noteiktā kvalitātes garantija). Preču ražotāja garantija saistības ir spēkā tikai tad, ja netiek pārkāpti preces ekspluatācijas nosacījumi. Pirms preces lietošanas pircējam rūpīgi jāizlasa preces lietošanas instrukcija, ja tāda ir.

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri