Kods: 000000140551

KOKVEIDA HORTENZIJA PINK ANNABELLE

Hydrangea arborescens PINK ANNABELLE 2 PBR

Ziedēšanas laiks


VII-IX

Saulaina vieta


Daļēja ēna


Daudzgadīgs


36,00 €/ GAB

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām

Licencēta šķirne. Dekoratīvs, lapkoku, blīvs, zarains krūms. Aug līdz 1-1,5 m augsts un līdzīgā platumā. Sāk ziedēt jūlijā, zied apmēram 2 mēnešus. Zied bagātīgi, ar lielām, sārtām, puslodes formām līdz 20-25 cm garām ziedkopām. Piemērota auglīga, mitra un irdena augsne. Iztur līdz -35 grādu salu. Augsta izturība pret slimībām un kaitēkļiem. Stādot saulainā vietā, uzmanieties, lai nepietrūktu mitruma. Zied uz šī gada jaunajiem dzinumiem, atzarot ziemas beigās vai agrā pavasarī. Spēcīgāka atzarošana nodrošina lielākas ziedkopas. Augs piemērots stādīšanai pie žoga, sienām, augstākiem krūmiem, kokiem. To var audzēt pa vienam vai grupās, veidot dzīvžogus.

Datu lapa
Ziedēšanas laiksVII-IX
Platums, cm1-1,5 m
Saulaina vieta
Daļēja ēna
Daudzgadīgs
Kokaugi
Ziedu krāsaRozā
Izaug līdz1,2-1,5 m
Aukstā zon4
TaipaC10
Augu iedalījumsDekoratīvie lapu augi
Lotyniškas pavadinimasHydrangea arborescens PINK ANNABELLE 2 'NCHA2' PBR

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

KOKVEIDA HORTENZIJA PINK ANNABELLE
+ + +
Komplekta cena
65,01 € / GAB
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri