Kods: 4751015780284

BIOAUKSAS AUGSNES UZLABOTĀJS 0,5 KG

4,99 €/ GAB
9,98 €/ kg

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

PIEGĀDES IESPĒJAS:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

Bioloģiski aktīvs humusvielu koncentrāts.  Smilšainas, neauglīgas augsnes ielabošanai. Augsnes mikrofloras attīstībai.

Lieto, atšķaidītu ar ūdeni. 10 litros ūdens izšķīdināt aptuveni 4 ēdamkarotes (~ 100 g) produkta. Rūpīgi izmaisīt. Ar gatavo šķīdumu (pH 7,5) aplaistīt iepriekš uzirdinātu augsni. Patēriņš – 10 L šķīduma uz aptuveni 10 m2 augsnes. Atkārtoti lietot 5-7 dienas pēc pirmās apstrādes. Tālāko apstrādi veikt pēc nepieciešamības (vēl 2-4 reizes, ja augsnē ir augsts smilts saturs).

Datu lapa
MērķisAugsnes papildinājums
Preču zīmeBIO AUKSAS
Išfasavimas0,5 kg
Valodas uz iepakojumaLT, LV

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

BIOAUKSAS AUGSNES UZLABOTĀJS 0,5 KG
+ +
Komplekta cena
20,97 € / GAB
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri