Tikai internetā
BENZĪNA ĶĒDES ZĀĢIS 1,5 KW TONINO LAMBORGHINI PC 41 TL
Kods: 401095175002

BENZĪNA ĶĒDES ZĀĢIS 1,5 KW TONINO LAMBORGHINI PC 41 TL

265,00 €/ GAB

Pieejamība:

*Uzmanību! Šis produkts tiek pasūtīts tieši no piegādātāja, un tā piegāde var aizņemt 5-10 darba dienas.

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām

Tonino Lamborghini ir itāļu dizains un vācu («Mogatec») kvalitāte. Visi «Tonino Lamborghini» izstrādājumi ir izgatavoti tikai no augstākās kvalitātes materiāliem, un tos raksturo uzticamība, izturība, lielisks dizains un jauda. Visiem Tonino Lamborghini izstrādājumiem ir 3 gadu garantija, un pēc produkta reģistrēšanas vietnē www.tonino-lamborghini-garden.com garantiju var pagarināt līdz 5 gadiem. Motora jauda: 1,5 kW Griešanas jostas garums: 40 cm Oregon Ķēde: Oregon 91 P057X Noapaļota priekšpuse: jā Degvielas ietilpība: 390 ml Eļļas tvertnes tilpums: 210 ml Trokšņa līmenis: 113 dB(A) Svars: 4,6 kg Ražotājs: IKRA GmbH Garantija: 36 mēneši

Datu lapa
KrāsaMelna
Preču zīmeTonino Lamborghini
Garantija

Par preces defektiem ar pārdevēju var sazināties 2 gadu laikā no iegādes datuma (likumā noteiktā kvalitātes garantija). Preču ražotāja garantija saistības ir spēkā tikai tad, ja netiek pārkāpti preces ekspluatācijas nosacījumi. Pirms preces lietošanas pircējam rūpīgi jāizlasa preces lietošanas instrukcija, ja tāda ir.

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

BENZĪNA ĶĒDES ZĀĢIS 1,5 KW TONINO LAMBORGHINI PC 41 TL
+ +
Komplekta cena
1 304,44 € / GAB