Tikai internetā
GARDENA SŪNU GRĀBEKLIS ES500
Kods: 407850040660

GARDENA SŪNU GRĀBEKLIS ES500

199,99 €/ GAB

Pieejamība:

*Uzmanību! Šis produkts tiek pasūtīts tieši no piegādātāja, un tā piegāde var aizņemt 5-10 darba dienas.

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām

Maiga un efektīva zāliena kopšana visa gada garumā Izmantojot GARDENA "ES 500" elektrisko zāliena grābekli, jūs varat maigi noņemt sūnas un salmus no zāliena, novērst asnu veidošanos un pārliecināties, ka zāliens saņem vairāk gaisa, ūdens un barības vielas. Izturīgās sacietējušās nerūsējošā tērauda atsperes ķemmē mauriņu un efektīvi noņem sapinušos zāli, nezāles un sūnas. Kad ir nēsātas nerūsējošā tērauda atsperes, pozīciju var viegli pielāgot, izmantojot ērtu sviru. Pateicoties jaudīgajam motoram, «PowerPlus» ļauj strādāt bez dīkstāves un vienmēr viegli sākt zāliena grābekli. Pateicoties lielajiem riteņiem ar īpašu protektora zīmējumu, grābeklis ir vieglāk vadāms un neslīd uz zāliena. Ērtāks slēdzis ir uzstādīts uz virzošā roktura ērtākai stumšanai. Vajadzības gadījumā nažus var viegli un ātri salocīt. Praktiski: elektriskā zāliena grābekļa rokturi var ātri noņemt, lai būtu mazāk vietas un ērta transportēšana. Padoms: zālienu var grābt visu gadu, pļaujot to divas vai trīs reizes. Darba platība 600 m² Standarta asmens veids Atsperes ecēšas Augstuma regulēšanas pozīcijas 3

Datu lapa
KrāsaZila
Preču zīmeGARDENA
Garantija

Par preces defektiem ar pārdevēju var sazināties 2 gadu laikā no iegādes datuma (likumā noteiktā kvalitātes garantija). Preču ražotāja garantija saistības ir spēkā tikai tad, ja netiek pārkāpti preces ekspluatācijas nosacījumi. Pirms preces lietošanas pircējam rūpīgi jāizlasa preces lietošanas instrukcija, ja tāda ir.

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

GARDENA SŪNU GRĀBEKLIS ES500
+ +
Komplekta cena
443,99 € / GAB