Kods: 400371804223

BENZĪNA AERATORS AL-KO COMBI CARE 38 P COMFORT

335,00 €/ GAB

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām

3 vienā: Skarificē, vēdina un savāc. Vārpsta nomaiņa bez instrumentu palīdzības. Komplektā iekļauti skarifikācijas un aerācijas vārpsti un savākšanas maiss. Benzīna dzinējs darbam bez elektrības vada. Aerācijas darbības platums: 37 cm Skarifikācijas darbības platums 38 cm Maisa tilpums litros 55 l Kubatūra cm 53 cm Jauda kW 1,3 Zāliena laukums līdz (m²) 800.

Datu lapa
KrāsaSarkana
Preču zīmeALKO
Garantija

Par preces defektiem ar pārdevēju var sazināties 2 gadu laikā no iegādes datuma (likumā noteiktā kvalitātes garantija). Preču ražotāja garantija saistības ir spēkā tikai tad, ja netiek pārkāpti preces ekspluatācijas nosacījumi. Pirms preces lietošanas pircējam rūpīgi jāizlasa preces lietošanas instrukcija, ja tāda ir.

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

BENZĪNA AERATORS AL-KO COMBI CARE 38 P COMFORT
+ +
BENZĪNA AERATORS AL-KO COMBI CARE 38 P COMFORT 335,00 € / GAB
Komplekta cena
359,64 € / GAB
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri