Kods: 000000131107

VĪTEŅROZE MOMO® 7l.

Ziedēšanas laiks


VI-X

Saulaina vieta


Daļēja ēna


Daudzgadīgs


Pieejamība: Nav noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Selekcionārs Noack Vācija. Tā zied jūnijā-jūlijā un pēc pārziedējušo ziedu novākšanas ziedēšanu atkārto līdz oktobrim. Lapas ir mazas, spīdīgas, tumši zaļas. Ziedi ir lielās ķekaros, tumši sarkani ar ķiršu nokrāsu, mazi, 4 cm diametrā, kupli, ar 26-40 ziedlapiņām. Bez smaržas. Stādīt saulainā vietā. Atzarot rudenī, pēc ziedēšanas, un var noņemt 1-2 vecus zarus. Pavasarī atzarot tikai bojātus, apsalušus un lūzušus zarus. Nepieciešama profilaktiska izsmidzināšana ar vara preparātiem. Auglīga, mitra augsne, laistīšanas laikā izvairieties no lapu laistīšanas. Augam ir vajadzīgi balsti, uz kuriem tas var balstīties, pie kā turēties. Audzētas grupās, piemērots audzēšanai uz žogiem. Stādi audzējami podiņos - saknes ir attīstītas, tāpēc tos iespējams stādīt visu silto sezonu. Pēc stādīšanas laista reti, bet bagātīgi, līdz nogatavojas.
Datu lapa
Ziedēšanas laiksVI-X
Saulaina vieta
Daļēja ēna
Daudzgadīgs
SugasZiedi
Ziedu krāsaSarkana
Izaug līdz2,5 m
Aukstā zon6
TaipaC7
Augu iedalījumsDaudzgadīgās puķes

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

MAKU VIRTUVES CIMDI 276351
+
MAKU VIRTUVES CIMDI 276351 2,24 € / GAB
Komplekta cena
3,48 € / GAB
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri