Izvēlieties sev ērtāko piegādes veidu:        

Pasūtīto preču piegāde OMNIVA pakomātos

Pasūtīto preču piegāde uz mājām visā Latvijā

Pasūtīto preču piegāde PICKUP piegādes punktos

               

                                                 

Saņemiet sūtījumu kopā ar pārējām pasūtītajām precēm sev izdevīgā laikā Omniva pakomātu vietās. Omniva pasta nodaļas atrodas dažādos pakalpojumu centros, veikalos un citās vietās, kuras bieži apmeklē iedzīvotāji.

Kurjers Latvijas teritorijā piegādās preces tieši uz jūsu mājas adresi, darba vietu vai jebkuru citu jums ērtu saņemšanas vietu.

Saņemiet sūtījumu kopā ar citām pasūtītām precēm sev izdevīgā laikā jūsu izvēlētajā Pickup pakomātā. Saņemšanas punkti atrodas dažādos pakalpojumu centros, veikalos un citās vietās, kuras bieži apmeklē iedzīvotāji. Izvēlieties sev ērtāko paņemšanas punktu.

Sūtījumi uz Omniva pasta nodaļām tiek piegādāti 2–3 darba dienu laikā. Kad jūsu sūtījums tiks piegādāts pasta nodaļā, jums par to tiks paziņots ar SMS. Sūtījums jāizņem 48 stundu laikā.

Sūtījumi uz norādīto adresi Latvijā tiek piegādāti 2-3 darba dienu laikā. Piegāde uz citām ES valstīm, izņemot Kipru un Maltu, var ilgt līdz 15 dienām, atkarībā no piegādes valsts. Piegādes dienā jūs tiksiet informēts par sūtījuma piegādes laiku pa tālruni, SMS vai e-pastu.

Sūtījumi uz Pickup piegādes punktiem tiek piegādāti 2-3 darba dienu laikā. Kad jūsu sūtījums tiks nogādāts Pickup saņemšanas vietā, jums par to tiks paziņots ar SMS. Sūtījums jāizņem 48 stundu laikā.

Saņemot sūtījumu Omniva pasta nodaļā, telefonā saņemsiet īsziņu ar informāciju ar kodiem durvju atvēršanai.

Kad kurjers piegādās paku, jums jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase, personas apliecība, jauna vadītāja apliecība), jo preces tiek piegādātas tikai saņēmējam, kas norādīts uz sūtījuma iepakojuma, vai pircēja pilnvarotai personai.

Paņemot sūtījumu Pickup nosūtīšanas vietā, jāuzrāda personu apliecinošu dokumentu (pasi, personas apliecību, jaunā parauga autovadītāja apliecību), jo preces tiek atdotas tikai saņēmējam, kas norādīts uz sūtījuma iepakojuma. Var uzrādīt arī īsziņu ar pakas saņemšanas kodiem.

Preces tiek nosūtītas tikai pēc pasūtījuma apmaksas.

Preces tiek nosūtītas tikai pēc pasūtījuma apmaksas.

Preces tiek nosūtītas tikai pēc pasūtījuma apmaksas.

PAKU IZMĒRI UN SVARS

Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs nosūtam preces uz Omniva pasta stacijām, ja pasūtījums sver līdz 20 kg un tas ir iesaiņots 408x402x279 mm iepakojumā. Arī tad, ja pasūtījumā nav iekļauti augi.

Lūdzu ņemiet vērā, ka DPD sūtījuma garākā mala nedrīkst pārsniegt 175 cm, bet kopējais apjoms nedrīkst pārsniegt 300 cm. Turklāt, ja pasūtītā prece ir smagāka par 31,5 kg, jums būs jāpalīdz kurjeram to paņemt no automašīnas.

Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs nosūtam preces uz DPD Pickup punktiem, ja pasūtījums sver līdz 20 kg un ir iesaiņots 408x402x279 mm iepakojumā. Arī tad, ja pasūtījumā nav iekļauti augi.

PIEGĀDES CENAS

līdz 20 kg – 4,43 €

līdz 2 kg - 3,20 €

2-5 kg - 3,43 €

5-10 kg - 3,95 €

10-20 kg - 4,58 €

20-31,5 kg - 5,81 €

31,5-50 kg - 7,89 €

50-75 kg - 10,81 €

75-100 kg - 16,22 €

100-200 kg - 22,86 €

200-300 kg - 29,92 €

300-400 kg - 37,83 €

400-500 kg - 45,72 €

līdz 20 kg – 3,59 €

Ja, saņemot pasūtījumu, pamanāt kādus iepakojuma bojājumus, nekavējoties informējiet kurjeru vai saņemšanas vietas darbiniekus, kuri sūtījumu piegādāja, un lūdziet viņiem sastādīt ziņojumu par iepakojuma bojājumiem.

Pēc pasūtīto preču pieņemšanas un pavadzīmes dokumenta parakstīšanas bez komentāriem vai norādēm, sūtījums tiek uzskatīts par piegādātu vislabākajā kārtībā.

Ja esat pasūtījis vairākas preces, tās var tikt piegādātas dažādos laikos, jo tās tiks nosūtītas no dažādām noliktavām. Par to netiek iekasēta papildu maksa.