Kods: 4770168232075

KOSMEJAS 

Cosmos Bipinnatus Cav.

Svars


1 g

Pārstādīšana


VI

Ziedēšanas laiks


VI-VII

Viengadīgs


Sēklu skaits 1 gramā


~120-145

Pieejamība: Nav noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Kosmejas  | Sensation Carmine
Viengadīgas puķes, 40-50 cm augstas. Audzē puķu dobēs, puķu podos, nogriezti ziedi ilgi nevīst. Zied ilgi un bagātīgi, īpaši otrajā vasaras pusē. Audzēšana nav sarežģīta. Jo nabadzīgāka augsne, jo augi labāk zied. Kosmejas vēlamajā vietā var pārstādīt arī ziedošas, svarīgi, lai tām netrūktu mitruma. Kosmejas iesējas pašas – vietā, kurā auga, nākamajā gadā izdīgst nesētas.

Datu lapa
Svars1 g
PārstādīšanaVI
Ziedēšanas laiksVI-VII
Viengadīgs
ZīmolsŽALIA STOTELĖ
Sēklu skaits 1 gramā~120-145
Piemērots audzēšanaiPuķu dobēs
Valodas uz iepakojumaEN, LT, EE, DE, LV
Attālums, cm30x40

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

AUGSNE DRACĒNĀM, JUKĀM UN PALMĀM 4 L
+ +
Komplekta cena
11,40 € / GAB
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri