Kods: 4770168701014

KARTUPEĻI ADORA A 5KG SĒKLAS KARTUPEĻU STĀDĀMAIS MATERIĀLS

Svars


5 kg

Attālumi, cm


30-35 x 65-70 cm

Saulaina vieta


Raža


VI-IX

Pieejamība: Nav noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

MonthJanFebMarAprMayJunJulAugSepOctNovDec
Raža

Visaugstākās kvalitātes Lietuvā audzēti sēklas kartupeļi ‘Adora’. Droši iegādājieties sertificētus sēklas kartupeļus. Tie izaudzēti Petra Vasiļauska saimniecībā “Vfarm” no elites sēklas kartupeļiem, pārbaudīti uz slimībām un sertificēti, ievērojot visaugstākās kvalitātes prasības.
Raža – ļoti agra. Paredzēti – lietošanai svaigā veidā. Bumbuļu forma – apaļi ovāla. Actiņas – vidēji dziļas. Mīkstuma krāsa – dzeltenīga. Sausnas daudzums – apmēram 18,3 %. Vārīšanas īpašības – nesakrītas un nepaliek melni. Ziemošana – ilgs miera periods. Šķirne izturīga pret sauso puvi, mehāniskiem bojājumiem, šķirne jutīgāka pret mēri un kraupi.
Saimniecības “Vfarm” novērojumi: Šķirnei ‘Adora’ izaug vairāki laksti ar nelielu daudzumu bumbuļu vienā cerā, tāpēc kartupeļus ieteicams stādīt blīvāk un seklāk. Nepatīk smaga zeme (var deformēties bumbuļi). Stādīšanas laikā jāizvairās nolauzt asnus.

Datu lapa
Svars5 kg
Attālumi, cm30-35 x 65-70 cm
RažaVI-IX
Saulaina vieta
Preču zīmeVFARM
Stādīšanas laiksV-VI
Stādīšanas dziļums, cm15 cm
Išfasavimas5 kg
Valodas uz iepakojumaLT

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

DAKŠA AR METĀLA KĀTU
+ +
Komplekta cena
53,10 € / GAB
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri