Kā grunts gabalā uzstādīt TURFQUICK zālienu tekstilā?

Zāliens tekstilā TURFQUICK - apzaļumošanas nākotne. Zāliena sēklas un mēslojums ir iestrādāts tekstilā, kas 100% bioloģiski noārdās 8-10 nedēļu laikā, un zāliens nostiprinās augsnē.

Šāda veida zāliens aiztur vairāk ūdens, tāpēc to nav nepieciešams bieži laistīt.

TURFQUICK zālienu tekstilā ir viegli uzstādīt, un tas neprasa daudz pūļu.

  1.       Ir svarīgi sagatavot pareizo augsni: pilnībā iznīcināt iepriekšējo veģetāciju, it īpaši nezāles, kas var izdīgt pirms tekstils ir noārdījies.
  2.       Augsnes veidošanās un izlīdzināšana atbilstoši vajadzībām. Zāliens TURFQUICK lieliski pielāgojas gan plakanajiem, gan kalnainajiem zemes gabala laukumiem. Lieliski piemērots arī stāvām nogāzēm.
  3.       TURFQUICK zāliena tekstilu var griezt, tāpēc tas ir piemērots pat sarežģītiem ainavu projektiem.
  4.       Atbildīga augsnes norullēšana - pirms zāliena tekstilā uzstādīšanas augsnei jābūt labi nogulsnētai.
  5.       TURFQUICK zāliena tekstilā malu un savienojumu stiprināšana izklājot - tekstilam labi jāpieguļ augsnes virsmai, lai lietus ūdens vai laistīšana tos neizstumdītu.
  6.       Bagātīga laistīšana 3-4 nedēļas pēc izklāšanas, lai sēklām būtu pietiekami daudz mitruma. Iesakām laistīt no rīta vai vakarā. Atcerieties, ka tekstils nedrīkst būt sauss. Kad sēklas ir sadīgušas, laistiet regulāri pēc vajadzības.
  7.       Zāliena dīgšanas laiks 6-10 nedēļas.
  8.       TRUFQUICK zāliena sēklas audumā paliek pasargātas no putniem un lietus, tāpēc nebūs pat to jāuztraucas.
  9.       Pirmo reizi pļaujiet zālienu, kad zāle ir sasniegusi 5-7 cm augstumu.
  10.    Atcerieties, ka pēc zāliena uzstādīšanas, tam nav nepieciešama papildu mēslošana, jo mēslojums ir iestrādāts tekstilā. Pēc mēneša ieteicams to regulāri mēslot.

TURFQUICK zāliens tekstilā - ekskluzīvs un profesionāls izstrādājums, kas izstrādāts Zviedrijā saskaņā ar patentēto tehnoloģiju, kas ļauj iegūt perfektu zālienu gan saulainās, gan ēnainās vietās Jūsu zemes gabalā.

TURFQUICK - un atkal izbaudi zaļo mauriņu!

 

 

Atpakaļ