Jauns
PEONIJA SHIRLEY TEMPLE
Kods: 0000001310122

PEONIJA SHIRLEY TEMPLE

Paeonia Shirley Temple

Ziedēšanas laiks


VI

Saulaina vieta


Daļēja ēna


Daudzgadīgs


13,40 €/ GAB

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

PIEGĀDES IESPĒJAS:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām

Daudzgadīgs, lakstaugs, ziedošs, dekoratīvs augs. Tas izaug līdz 0,6-0,8 m augstumam, līdzīgs platums. Zied jūnijā, iespaidīgi, lieli, 12-17 cm diametrā, dubulti, mīksti, krēmīgi rozā ziedi. Smaržo. Lapas ir zaļas. Vienā vietā var augt 15-20 gadus. Šos augus visvairāk novērtē to krāšņo, smaržīgo ziedu dēļ, tos var plūkt pušķiem. Stāda puķu dārzos vai atklātās vietās, ieteicams stādīt grupās. Vislabāk aug auglīgā, mēslotā, nosusinātā, mēreni mitrā augsnē, saulē vai daļēji ēnā. Stādot peonijas, pumpuriem jābūt 5-7 cm zem jau sablīvētas augsnes virsmas. Pārāk dziļi iestādītas zied sliktāk. Reizi sezonā mēslojiet ar kombinēto mēslojumu. Pirms ziemas noņemiet auga virszemes daļu līdz 3-5 cm no zemes un mulčējiet ar kūdru. Lai stublāji nesaliektos, tiem ir jāierīko atbalsts. Augu audzē podā, tāpēc to var stādīt jebkurā siltajā gada laikā.

Datu lapa
Ziedēšanas laiksVI
Platums, cm0,5 m-0,7 m
Saulaina vieta
Daļēja ēna
Daudzgadīgs
Ziedu krāsaKrēmkrāsa
Izaug līdz0,6-0,9 m
Aukstā zon4
TaipaC3
Augu iedalījumsDaudzgadīgās puķes

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri