Sēj 1-2 g/m² agri pavasarī un vasarā ar 3-4 nedēļu intervālu, labi iekoptās, irdenās dārza augsnēs. Audzējama arī siltumnīcā dārzeņiem paredzētā kūdras substrātā. Bagātas, aromātiskas zaļumu ražas ieguvei nepieciešams siltums un mitrums.
Sēj vasaras vidū jūnija beigās jūlijā, auglīgās, irdenās dārza augsnēs. Atkarībā no augšanas apstākļiem veģetācijas periods 90-120 dienas. Mitrumprasīgs augs. Rutkus novāc pirms rudens salnām, oktobrī, kad saknes sasniegušas 5-10 cm diametru un uzglabā no 0ºC līdz +4ºC temperatūrā.
Sēklu izsējas norma 1-2 g/m², sēj agri pavasarī un vasarā ar 3-4 nedēļu intervālu, labi iekoptās, irdenās dārza augsnēs. Audzējamas arī siltumnīcā dārzeņiem paredzētā kūdras substrātā. Labas, aromātiskas zaļumu ražas ieguvei nepieciešams siltums un mitrums.
Vidēji agrīna šķirne. Sēj maijā, jūnijā dārzā dobēs, tomēr lauka gurķus vislabāk audzēt no dēsta. 3-5 dēstus izstāda uz 1 m² labi iekultivētā dārza augsnē. Mēslošanai ieteicams labi satrūdējis komposts vai sausie, granulētie organominerālie mēslojumi. Laistīšana sevišķi nepieciešama ziedēšanas,augļu aizmešanās un augšanas laikā. Lieto svaigus, marinēšanai...
Šķirne vidēji agrīna. Stādiem siltumnīcā, lecektīs sēj martā, aprīlī. Laukā dēstus izstāda maija sākumā. Labi norūdīti dēsti atklātā laukā pacieš īslaicīgas salnas līdz -3...-5ºC. Veģetācijas periods 60-70 dienas. Izmanto svaigam patēriņam un agrīnai pārstrādei.
Vēlīna ražīga šķirne. Stādiem siltumnīcās, lecektīs sēj martā, aprīlī. Laukā dēstus izstāda maija sākumā. Veģetācijas periods 140-160 dienas. Izmanto patēriņam rudenī, uzglabāšanai un skābēšanai.
Vidēji agrīna sarkano galviņkāpostu šķirne. Stādiem siltumnīcās, lecektīs sēj martā, aprīlī. Laukā izstāda labi norūdītus dēstus maija sākumā. Vidējais galviņas svars 1,0-1,5 kg. Veģetācijas periods 70-80 dienas. Izmanto svaigam patēriņam, kā arī uzglabā patēriņam ziemā.
Vēlīna šķirne. Stādiem siltumnīcās, lecektīs sēj martā, aprīlī. Laukā dēstus izstāda maija sākumā. Veģetācijas periods 135-145 dienas. Ilgi uzglabājas uz lauka. Kāpostaugs ar augstu uzturvērtību. Patērē svaigus un uzglabā.
Bagāts C vitamīna un proteīnu avots. Vidēji vēlīna šķirne. Stādiem siltumnīcās, lecektīs sēj martā, aprīlī. Laukā dēstus izstāda pēc iespējas agrāk. Veģetācijas periods 145-160 dienas. Izrautus ar saknēm iespējams uzglabāt pagrabā lietošanai ziemas periodā.
Sēj aprīlī, maijā atklātā laukā, dobēs. 6 nedēļas augušus dēstus izstāda 60 cm attālās rindās. Labi aug trūdvielām bagātā smilšmāla augsnē. Pārtikā lieto svaigas, kā arī vārītas, sautētas, nepāraugušas saknes.
Ļoti ražīga šķirne. Audzē no dēstiem, sējot maija sākumā, laukā izstāda pēc pavasara salnām. Augļu svars va sasniegt 50-70 kg. Mīkstums sulīgs, blīvs, salds, oranžas krāsas. Vāc sākot no septembra beigām. Glabājas labi.
Ļoti ražīga, vēlīna šķirne. Audzē no dēstiem, sējot maija sākumā, laukā izstāda pēc pavasara salnām. Veģetācijas periods 100-125 dienas pēc dēstu stādīšanas dobē. Augļu vidējais svars 5-10 kg. Mīkstums biezs, blīvs, mēreni salds, oranžas krāsas. Noder ļoti ilgai glabāšanai un realizācijai sagrieztā veidā.
Agrīna šķirne audzēšanai pavasara un rudens periodā siltumnīcā un laukā, dobēs. Sēj auglīgās, irdenās dārza augsnēs 10-15 cm attālās rindās ar 4-8 cm attālumu starp sēklām, izsējot 250 sēklas/m². Mitrumprasīgs augs. Ienākas 20-30 dienās pēc uzdīgšanas.
Sēj auglīgās, irdenās dārza augsnēs 15-20 cm attālās rindās ar 4-8 cm attālumu starp sēklām, izsējot 250 sēklas/m². Mitrumprasīgs augs. Ienākas 30-35 dienās pēc uzdīgšanas.
Bezgraudu un bezkartupeļu formula visu šķirņu pieaugušiem suņiem, ar augstu gaļas sastāvu (jēra un mežacūkas gaļa 55%). Kombinācija ar augsti sagremojamām olbaltumvielām un dzīvībai bagātām uzturvielām. Sastāvā iekļauti antioksidanti un vērtīgās Omega-3 un Omega-6 taukskābes, kas uzlabo sirds darbību. Nesatur graudaugus un kartupeļus!Sastāvs: Mežacūkas...
Pilnvērtīga barība visu šķirņu pieaugušiem suņiem.Bezgraudu un bezkartupeļu formula ar augstu gaļas sastāvu.Ieteicamā dienas deva un lietošanas instrukcijaBarošanas instrukcija: var dot sausu vai samitrinātu ar siltu ūdeni. Dienas norma ir atkarīga no suņa vecuma, lieluma, aktivitātes un vides. Ieteicamā dienas norma ir norādīta tabulā un iepakojuma. Ja...
Ļoti ražīga šķirne. Audzē no dēstiem, sējot maija sākumā, laukā izstāda pēc pavasara salnām. Augļa svars var sasniegt 10-15 kg. Mīkstums sulīgs, blīvs, salds, oranžas krāsas. Vāc sākot no septembra beigām. Glabājas labi. Sēklas bez apvalka, teicama uzkoda pie alus.
Satīna lentīte. Platums 12 mm, garums 25 m, dzeltena.
Sīpoli izaug līdz 60–90 g smagi, piemēroti lietošanai svaigā veidā, lieliski uzglabājas ziemā. Labi aug auglīgā, ūdens caurlaidīgā augsnē.
Vienā vietā var augt 3–5 gadus. Izturīgi pret salu, pavasarī ataug ļoti ātri. Labi aug trūdvielām bagātā mālsmilts,vieglā vai vidēji smagā augsnē.
Sēj agri pavasarī vai rudenī. Labi aug arī zemākā temperatūrā. Sējot karstajā laikā vasaras vidū, raža nav bagātīga. Vislabāk ienākas vidēji smagā, pietiekami auglīgā augsnē.
Augi mēdz izaugt 50–60 cm augsti. Uzturā lieto saldās pākstis ar sēklām. Ēd svaigus, tie piemēroti vārīšanai, cepšanai, sautēšanai, konservēšanai, saldēšanai.
Zirnīši tumši zaļi, gludi, tos var lietot svaigus, konservēt, saldēt. Pēc sadīgšanas pacieš salnas līdz –4 ºC grādiem.
Augi izaug līdz 70–80 cm gari. Pākstis 7–8 cm garas ar 7–8 lieliem zirņiem. Ēd svaigus, piemēroti saldēšanai, konservēšanai.
Augļi ovāli, dzelteni, apmēram 1,5 kg smagi, mīkstums dzeltenīgs, salds un aromātisks. Melonēm nepieciešams siltums un mitrums. Audzē siltumnīcā un atklātā laukā. Lai iegūtu agrīnu ražu, ieteicams audzēt stādus.
Kultūras šķirņu ogas ir daudz lielākas nekā meža ogu, ienākas no jūnija līdz rudenim. Var audzēt alpinārijos.
Universāls, profesionāli saskaņā ar speciālu receptūru no ekoloģiski tīras kūdras izgatavots kūdras substrāts, paredzēts puķu, dārzeņu, garšaugu sēklu sēšanai kastītēs, dēstu pārstādīšanai, istabas, balkona puķu un augu audzēšanai, atklātā un segtā gruntī audzējamu dārzeņu un stādu audzēšanai un pārstādīšanai, augsnes papildināšanai un uzlabošanai.
Universāls, profesionāli sagatavots kūdras substrāts saskaņā vai speciālu receptūru no ekoloģiski tīras kūdras, paredzēts dārzeņu un puķu sēklu izsēšanai dēstu audzētavās, dēstu piķēšanai pārstādīšanai un audzēšanai, augu pavairošanai (ar spraudeņiem, atvasēm, noliektņiem, dzinumiem, ceriem, ūsām, bumbuļiem, sīpoliņiem), pārstādīšanai, stādāmās zemes...
Satīna lentīte. Platums 12 mm, garums 25 m, tumši sarkana.
Satīna lentīte. Platums 25 mm, garums 25 m, izteikti sarkana.
Galviņas vidēji lielas, ar kraukšķīgām, maigas garšas lapiņām. Izaug 65 dienās pēc sēklu sadīgšanas. Audzē uz lauka vasaras un rudens ražai. Vislabāk aug irdenā, auglīgā augsnē.
Satīna lentīte. Platums 6 mm, garums 25 m, gaiša rozā.
Satīna lentīte. Platums 6 mm, garums 25 m, tumši rozā.
Satīna lentīte. Platums 6 mm, garums 25 m, fuksijas.
Satīna lentīte. Platums 12 mm, garums 25 m, fuksijas.
Satīna lentīte. Platums 12 mm, garums 25 m, ābolu zaļa.
Satīna lentīte. Platums 6 mm, garums 25 m, tirkīza.
Satīna lentīte. Platums 6 mm, garums 25 m, gaiša zelta.
Satīna lentīte. Platums 12 mm, garums 25 m, gaiša zelta.
Satīna lentīte. Platums 25 mm, garums 25 m, gaiša zelta.
Satīna lentīte. Platums 6 mm, garums 25 m, oranža.
Satīna lentīte. Platums 25 mm, garums 25 m, balta.
Veģetācijas periods 70–90 dienas. Galviņas lielas, kraukšķīgas, ar garšīgām lapiņām. Ļoti piemēroti svaigiem salātiem un sviestmaizēm. Audzē uz lauka vasaras un rudens ražai.
Izaug 50–63 dienu laikā, nogriezti ataug. Audzē polietilēna siltumnīcās un atklātā laukā. Vislabāk aug irdenā, auglīgā augsnē.
Satīna lentīte. Platums 25 mm, garums 25 m, zila.
Ražot sāk 60–70 dienas pēc stādīšanas. Augļi aromātiski, vidēja lieluma. Stādus piķē podiņos, kad ir pirmā īstā lapiņa. Audzē siltumnīcās un atklātā laukā.
Lapas gludas, tumši zaļas, aromātiskas. Šķirne tiek augsti vērtēta ne tikai aromātisko lapu, bet arī sakņu dēļ. Agrai pavasara ražai sēj rudenī vai agri pavasarī. Rudens ražai sēj maijā.
Veģetācijas periods - 175-195 dienos. Saknes ēd svaigas, šķirne piemērota pārstrādei un uzglabāšanai ziemā. Pārtikā lietojamas arī lapas. Agrīnai pavasara ražai var sēt rudenī.
Pārtikā izmantojamas smalkās, aromātiskās, pikantās lapiņas. Sēklas uzdīgst 2–3 dienu laikā, ja vēlaties, lai jums pastāvīgi ir kressalāti, tie jāsēj ik pēc 7–14 dienām.
Sēklas baltas. Nobriest 95–110 dienu laikā. Krūms 30–40 cm augsts. Piemērotas lietošanai svaigā veidā un pārstrādāšanai.
Augi izaug līdz 40 cm augsti. Šī šķirne tiek audzēta ne tikai sēklām – to var audzēt un lietot arī kā sviesta pupiņas. Nobriedušas pupiņas ir brūnā krāsā, ļoti garšīgas. Piemērotas zupu vārīšanai, konservēšanai, sautēšanai.
Veģetācijas ilgums – 60–70 dienas. Krūms 35–50 cm augsts. Pākstis 11–13 cm garas, dzeltenas. Vislabāk aug vieglā un vidēji smagā augsnē.
Augi spēcīgi, 40–50 cm augsti. Pākstis zaļā krāsā, apaļas, 12–13 cm garas. Vislabāk aug vieglā un vidēji smagā augsnē, no vēja pasargātā, siltā vietā.
Ieteicams izstādīt dēstus, kurus sāk audzēt marta vidū vai beigās. Veģetācijas periods – 140 dienas. Vislabāk aug auglīgā, neskābā smilšmāla augsnē.
Pirmo ražu var novākt 96–100 dienas pēc sadīgšanas. Augļi nelieli, apmēram 65–70 g smagi. Audzē atklātā laukā. Vislabāk aug +22 – +24ºC temperatūrā.
Piemērota audzēšanai siltumnīcās, uz balkoniem. Novērtēta garšīgo, neparastās krāsas svītraino augļu dēļ. Vienā ķekarā ienākas līdz 20-25 tomātiem, viena augļa svars – apmēram 40 g.
Veģetācijas periods – 72 dienas. Augļi plūmes formas sver 45–55 g, uz ķekara izaug 7–10 augļi. Ēd svaigus, piemēroti mērču gatavošanai un kaltēšanai. Audzē siltumnīcās un uz lauka.
Raža nogatavojas 110–125 dienas pēc sadīgšanas. Auga augstums 35–60 cm. Augļu forma iegarena. Augi ir izturīgi pret slimībām. Var audzēt atklātā laukā un polietilēna siltumnīcās.
Ražu novāc, kad pagājušas 45–50 dienas pēc sadīgšanas. Cers vidēji liels, lapiņas krokotas, zaļas ar sarkanīgām maliņām. Nogriezti salāti ataug. Var sēt uz lauka un siltumnīcā.