Loku sīpolu šķirne. Veģetācijas periods 60-75 dienas. Audzē paresnināto stublāju un loku iegūšanai. Loki lekni, tumši zaļi, ar maigu garšu. Izturīgi pret sausumu un zemu temperatūru. Vislabāk aug iekultivētā mālsmilts, viegla smilšmāla augsnē. Audzē siltumnīcās, uz lauka - ar vai bez seguma. Audzējot uz lauka, veģetācijas periods var ilgt no 60 līdz 90...
Agrīns, pašapputes, pret slimībām izturīgs un ātri augošs hibrīds. Gurķus var audzēt uz lauka, zem seguma vai siltumnīcās. Augļi koši zaļi, ar lielām kārpiņām, spīdīgi, nav tendēti pāraugt. Vienā mezglā augi veido 3–4 augļus. Panes augstu temperatūru un stresa pilnus augšanas apstākļus. Piemēroti lietošanai svaigā veidā, konservēšanai, skābēšanai.
Veģetācijas periods 80 dienas. Loki lekni, tumši zaļi, stublājs beidzas ar nelielu, ovālu, sarkanīgu, maigas garšas sīpoliņu. Var lietot svaigus, īpaši garšīgi cepti. Iztur sausumu un zemu temperatūru. Vislabāk aug iestrādātā mālsmilts, viegla smilšmāla augsnē.
Agrīns, pret slimībām izturīgs hibrīds, paredzēts audzēšanai vasaras un rudens ražai. Veģetācijas ilgums – 73 dienas. Ziedkopas lielas, smagas, izturīgas pret saziedēšanos. Raža tiek novākta, kamēr galviņas ir pumpuru fāzē. Vislabāk aug auglīgā, ar humusu bagātā vidēji smagā, ūdeni caurlaidīgā augsnē. Sēklas var būt kodinātas. Ja sēklas kodinātas,...
Sēklas jauno lapiņu – mikrozaļumu – audzēšanai. Mikrozaļumus izmanto pievienošanai ēdieniem vai dekorēšanai. Sēklas sēj visa gada garumā dēstu audzēšanas kastītēs vai parastās seklās kastītēs – diedzē kūdras tabletē vai uz sterilas šķiedras. Ēd bez saknēm. Saulēgrāžu mikrozaļumi ir veselīgs un garšus komponents, ko varat iekļaut savā uzturā, lai baudītu...
Sēj aprīlī, maijā segtajās platībās, laukā izstāda meija beigās, jūnija sākumā. Lauka platībās sēj rindās ar rindstarpu attālumu 80-120 cm. Retinot starp augiem atstāj atstarpes 15-20 cm.
Ļoti ražīgs, vidēji agrīns un pret slimībām izturīgs hibrīds. Šķirni var audzēt uz lauka vai zem seguma. Augļi cilindra formas, 20–24 cm gari, spīdīgi, zaļi ar gaišākām svītrām. Ilgs ražas ievākšanas laiks – miza ilgi nekļūst cieta, sēklas nenobriest. Viegli noplūkt. Augļi piemēroti konservēšanai, cepšanai, sautēšanai un pildīšanai.
Ļoti agrīna, ražīga, "minisalātu" tipa, pašapputes hibrīdā šķirne. Audzējama plēves siltumnīcā vai podos uz lodžijas, terases, balkona. Gludo augļu garums 10-14 cm. Slimību izturība ļoti laba. Audzējot dēstiem februārī, nepieciešams papildus apgaismojums. Uz 1 m² izstāda 2-3 augus.
Medium-early hybrid variety. Days to maturity - 60–70 days. Plants are approx. 60 cm tall. Leaves are green, curly and prone to yellowing. this cabbage is suitable for soups and salads. Plants can tolerate temperatures as low as -15°C, so if you leave them growing over winter, you can harvest fresh leaves even in December. Seeds might be treated. If the...
Izaug 50–60 dienu laikā pēc iesēšanas. Augi lekni, 30–50 cm augsti. Šķirne labi panes karstumu. Pārtikā lieto lapas un lapu kātus. Ražu var novākt līdz vēlam rudenim. Vislabāk aug neskābā, ar humusu bagātā smilšmālā. Piemērotas vārīšanai, sautēšanai, cepšanai un konservēšanai.
Vidēji agrīna, universāla šķirne. Vasarā pārtikā lieto jaunās biešu lapiņas, vēlāk - saknes. Saknes garas, lielākā daļa mēdz būt virs zemes. Mīkstums intensīvi sarkanā krāsā. Saknes labi piemērotas pārstrādāšanai - vārot nezaudē krāsu. Vislabāk aug vidēji smagā, dziļi iestrādātā, neitrālā smilšmāla augsnē.
Ražīga, vidēji agrīna hibrīda šķirne. Audzē svaigam patēriņam, konservēšanai un uzglabāšanai. Ražu vāc 115 dienas pēc sadīgšanas. Saknes vienādas, gludas, mīkstums tumši sarkans, bez svītrām, sulīgs. Vislabāk aug vidēji smagā, dziļi iestrādātā, neitrālā smilšmāla augsnē. Labi priekšaugi bietēm ir labība, gurķi, puravi, tomāti, sīpoli. Sēklas var būt...
Sēja: aprīlī-maija sākumā siltumnīcā, dēstu izstāda jūnija sākumā 15x100-140 cm attālumā. Tiešā sēja uz lauka: jūnija sākumā. Ražu sāk vākt pēc 2 mēnešiem pēc uzdīgšanas. Pašauglīgs hibrīds, izturīgs pret kraupi, tolerants pret maozaīku, īsto un neīsto miltrasu, augļi bez rūgtuma.
Augi lekni, ar apaļām, gaļīgām, tumši zaļām lapām. Hibrīdu sēj pavasara un rudens ražai. Spinātu lapas ir vērtīgas ar tajās esošajiem vitamīniem, minerālvielām un citām organismam nepieciešamām vielām: C, K, A, B grupas vitamīniem, kalciju, folijskābi, dzelzi.
LAPU BIETES WHITE SILVER 2Lapu biešu šķirne ar zaļām lapiņām un baltiem lapu kātiem. Pārtikā izmanto lapas ar lapu kātiem, kas pēc garšas atgādina spinātus un riekstus. Gatavo salātus, piedevas, var konservēt ziemai. Agra ražas iegūšanai sēj siltumnīcās.
Ātri augoši mazi un apaļi burkāniņi. Bērniem patiks ne tikai tos ēst, bet arī ar tiem rotaļāties. Audzējot šos burkānus, bērni var izbaudīt brīnišķīgo audzēšanas procesu un priecāties par saviem izaudzētajiem dārzeņiem. 2 metrus garā lentē. Sēklu lentes priekšrocības: lielāka, bagātīgāka un kvalitatīvāka raža.
Agrīna, ražīga šķirne. Augļi cilindriskas formas, gludi. Jo biežāk tiek novākti, jo lielāku ražu no kabačiem var iegūt. Augiem vajag siltumu un mitrumu. Sēj pēc salnu beigšanās, kad augsne 10 cm dziļumā iesilst līdz 10–12°C. Audzēšanai uz lauka izvēlas no vēja pasargātu vietu, kas nav pārāk slapja. Lai iegūtu agrāku ražu, audzē no stāda. Var lietot...
Agrīna, ātri augoša un viegli audzējama šķirne, izturīga pret miltrasu. Izaug 60 dienās. Lapiņas zaļas, lielas, ovālas, ar maigu garšu, sulīgas, ar riekstu piegaršu. Nav tendences nodzeltēt. Sēj vairākas reizes veģetācijas laikā. Agrai pavasara ražai sēj jau rudenī. Audzē siltumnīcās un uz lauka. Lieto kā salātus.
Salātu šķirņu maisījums uz lentes. Salāti ir ar mazām, bet gardām, zaļām un sarkanām lapiņām. Aug ātri, iesēt ar lenti ir ļoti vienkārši pat maziem pirkstiņiem. Bērni būs priecīgi, vērojot, kā šie salāti ātri aug un to lapiņas maina krāsu. 2 metrus garā lentē. Maisījuma sastāvs iepakojumā: salāti BIONDA A FOGLIA LISCIA 50 % (1 m), BIONDA A FOGLIA RICCIA...
Īpaši garšīgu un varavīksnei līdzīgu krāsainu redīsu šķirņu maisījums lentē. Aug ātri, iesēt ar lenti ir ļoti vienkārši pat maziem pirkstiņiem. Bērni būs priecīgi, vērojot, kā šie redīsiņi ātri aug, bet saknes pārsteigs ar dažādajām krāsām. 2 metrus garā lentē. Maisījuma sastāvs iepakojumā: redīsi CHERRY BELLE 25 % (0,5 m), VIOLA 25 % (0,5 m), WHITNEY 25...
Izcilas garšas gurķīši ar gludu miziņu, sulīgi un smaržīgi, nav durstīgi un nekļūst rūgti. Dodiet iespēju bērniem atklāt dārznieka talantu un izbaudīt gardus un svaigus gurķīšus, kuri kļūs par viņu dārza lepnumu un garšas atklājumu.
Viegli audzējama, mazprasīga diļļu šķirne lentē. Šo diļļu lapiņas ir tumši zaļā krāsā, ļoti aromātiskas, tāpēc bērni dārzā atradīs ne tikai garšas un krāsas, bet arī smaržas. Aug ātri, iesēt ar lenti ir ļoti vienkārši pat maziem pirkstiņiem. 2 metrus garā lentē. Sēklu lentes priekšrocības: lielāka, bagātīgāka un kvalitatīvāka raža.
Vēlaties atrast viegli audzējamus un gardus zirņus, kas tiešām patiks bērniem? Zirņi ʽWolfʼ ir brīnišķīga šķirne, vidēji agrīna un ražīga, izturīga pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Augi izaug līdz 70–80 cm gari, tāpēc tos ērti audzēt un kopt.
Šīs šķirnes pupiņas izaug līdz 250 cm garas, tāpēc ļoti piemērotas bērnu telšu apzaļumošanai. Ienākas melnas pupiņas ar brūnām svītrām. Bet īsts brīnums sākas tad, kad tās uzzied. Ziedi ir ļoti dekoratīvi, divkrāsaini, sarkanā un baltā krāsā, sakārtoti skaistās ziedkopās.
Vēlīnā šķirne pārsteidz ar ļoti lieliem augļiem, kuri var svērt no 150 līdz 300 kg. Piemēroti ne tikai lietošanai pārtikā, bet arī kā brīnišķīga dekorācija. Audzējot šos ķirbjus, bērni piedzīvos īstu brīnumu, bet ķirbji kļūs par viņu vasaras piedzīvojumu un radošuma daļu.
Meklējat mazus, skaistus un gardus ķirbjus, kuri ļoti patiktu bērniem? Šīs šķirnes ķirbjiem ienākas mazi, dekoratīvi, balti ķirbīši, kuri ļoti piemēroti dekorēšanai. Tos var apgleznot un dažādi dekorēt Helovīnam. Ķirbji sniegs bērniem daudz prieka, iedvesmos radošumam un ļaus atklāt garšas.
Agrīna, ražīga šķirne. Ienākas 120—125 dienas pēc iesēšanas. Sīpoli sver apmēram 190 g, ar sarkani violetu miziņu, maigu garšu. Ļoti piemēroti salātiem. Ziemā glabājas viduvēji. Vislabāk aug atklātā, saules apspīdētā vietā. Labi ražo mālsmilts un trūdvielām bagātā, ne pārāk mitrā viegla smilšmāla augsnē. Labi priekšaugi sīpoliem ir galda bietes, gurķi,...
Lielie un krāsainie ķirbji pelnīti iegūs bērnu uzmanību! Garenas formas ķirbji ar dzelteni oranžo mizu atgādina banānus un izcili ražo mitrākā un vēsākā vasarā. Ķirbji izaug līdz 7–9 kg smagi, bet labvēlīgos apstākļos arī līdz 27 kg.
Agrīna šķirne, bez tendences veidot ziedus. Audzē vasaras un rudens ražai, dārzeņus iespējams novākt mehāniski. Sakņaugi apaļi, lieli, tumši sarkanā krāsā, ar gludu, stingru miziņu. Piemērotas sulu spiešanai, uzglabāšanai līdz martam, pārstrādei. Vislabāk aug vidēji smagā, dziļi apstrādātā, neskābā smilšmāla augsnē. Slikti apstrādātā augsnē bietes izdīgst...
Agrīnās šķirnes arbūziem ir tumši zaļa miziņa un koši sarkans mīkstums. Aug gan siltumnīcā, gan uz lauka. Tie tiešām iekaros bērnu sirdis ar savu brīnišķīgo garšu un sulīgumu. Arbūzi būs ne tikai gards ēdiens, bet arī patīkams vasaras piedzīvojums dārzā.
Šīs šķirnes patisoni ir īstas zvaigznes dārzā! Viegli audzējamais un ražīgais dārzenis savaldzinās bērnus ar savu neierasto augļu formu. Augļi līdzīgi lidojošajiem šķīvīšiem, bet to baltais mīkstums un miziņas tekstūra aicinās bērnus ne tikai audzēt un ēst, bet arī radoši zīmēt uz tiem.
Veģetācijas ilgums – 100 dienas. Ķirbjiem oranža miziņa, sver 10–12 kg, tomēr ļoti labvēlīgos apstākļos var cerēt izaudzēt vēl smagākus ķirbjus. Piemērots izgriešanai Helovīna svētkos. Mīkstums dzeltens, salds. Ķirbjus lieto svaigus, tos var sautēt, vārīt un cept.
GALDA BURKĀNI BERLIKUMER 2Vidēji vēlīna šķirne. Veģetācijas periods – 110 dienas. Saknes cilindra formas, piemērotas lietošanai svaigā veidā un pārstrādei, labi uzglabājas ziemā. Vislabāk aug vieglā mālsmilts vai smilšmāla augsnē.
Viengadīgi ārstniecības augi, dekoratīvi augi, medusaugi. Noplūkti ziedi uzreiz tiek kaltēti, tikai pareizi izkaltēti tie ir aromātiski. Vislabāk aug vieglā, labi iestrādātā, no nezālēm brīvā augsnē. Augi izaug 50-60 cm gari. Diedzēšanas laikā sēklām substrātu uzbērt nevajag, tikai viegli iespiest augsnes virsmā. Lai sadīgtu, augsnes virsmai pastāvīgi...
REDĪSI FARAON*POLONEZA*WHITNEY šķirņu maisījumsSevišķi ražīgu un garšīgu šķirņu maisījums. Ražu novāc 18-20 dienas pēc sējas. Piemēroti audzēšanai gan atklātās platībās, gan siltumnīcās. Vislabāk aug auglīgā mālsmiltī. Vislabvēlīgākā augšanas temperatūra ir 15–18 °C, augšanas laikā nedrīkst trūkt mitruma. Sēklu lentes priekšrocības: lielāka, bagātāka,...
Lapas gaļīgas, biezas, ar spinātu garšu, bet sīkākas, ilgi nepāraug, uzkrāj daudz C vitamīna, karotēna. Uzturā lieto jaunas lapiņas un lapu kātiņus. Pēc nogriešanas ataug. Siltummīļi, audzē vasarā. Vislabāk ražo vidēji smagā, trūdvielām bagātā un pietiekami auglīgā augsnē.
Vidēji agrīna, ļoti ražīga šķirne. Sēj agri pavasarī, iesējot karstā laikā (vasaras vidū), raža nebūs liela. Lai iegūtu agru ražu, sēj rudenī. Spināti ir vieni no vērtīgākajiem dārzeņiem — no lapām gatavo salātus, biezeņus, zupas, tos var konservēt ziemai. Uzturvērtības dēļ ļoti piemēroti bērnu un diētiskajam uzturam. Vislabāk aug auglīgā augsnē.
Daudzgadīgi sīpoli, vieni no visagrākajiem dārzeņiem pavasarī. Vienā vietā var augt 3—5 gadus. Izturīgi pret salu, pavasarī sāk augt ļoti ātri. Labi aug ar trūdvielām bagātā vieglā vai vidēji smagā mālsmilts augsnē. Lokus lieto salātos no agra pavasara līdz vēlam rudenim.
Vidēji agrīna, ražīga šķirne, kas izturīga pret nelabvēlīgiem augšanas apstākļiem. Augi izaug līdz 70–80 cm gari. Pākstis 7–8 cm garas ar 7–8 lieliem zirņiem. Ēd svaigus, piemēroti saldēšanai, konservēšanai. Izdīguši zirņi spēj pārciest salnas līdz –4 °C.
Ļoti agrīna, ražīga šķirne. Augiem nav nepieciešami balsti, tie izaug līdz 50–60 cm augsti. Pākstis vidēji lielas, 9–12 cm garas, ar 6–7 zirņiem. Zirņi ir ļoti garšīgi. Uzturā lieto svaigus, var sasaldēt. Izdīguši zirņi spēj pārciest salnas līdz –4 °C.
Loku sīpolu šķirne, kas neveido sīpolu bumbuļus. Veģetācijas periods 60–75 dienas. Sēj pavasarī, bet visvairāk piemēroti sēšanai jūlijā, augustā agrai ražai nākamā gada pavasarī. Labi pārziemo. Pēc nogriešanas ataug. Vislabāk aug iekultivētā smilšmāla un vieglas mālsmilts augsnē.
Viengadīgs, viegli audzējams un visu vasaru bagātīgi ziedošs augs. Stāda apzaļumošanai, uz balkoniem, pie žogiem. Pret augsni mazprasīgas. Stādot blakus kāpostu laukam, šis augs pievilina kāpostu balteni, pasargājot kāpostus no šī kaitēkļa. Vislabāk aug saulainā vietā un gaišā paēnā, pret augsni mazprasīgas. Auglīgā augsnē zied slikti.
Agrīna, ražīga cukurzirnīšu šķirne, kas zied ar sniegbaltiem ziediņiem. Augi izaug līdz 50–60 cm augsti. Pākstis tumši zaļas, ļoti saldas. Pirmās var sākt plūkt, kad tās izaugušas 5–6 cm garas. Lai ilgāk priecātos par ražu, sēj ik pēc 3 nedēļām no marta līdz jūnijam. Pākstis lieto svaigas, piemērotas saldēšanai. Šīs šķirnes zirņus var audzēt podos.
ZIRŅI ALEXANDRAAgrīna šķirne, iecienīta ļoti garšīgo, zaļo, saldo zirņu dēļ. Vienā pākstī mēdz būt ap 10 zirņiem. Augi neizaug gari – tie ir apmēram 60 cm augsti. Var audzēt, neizmantojot balstus, jo augi saķeras savā starpā. Piemēroti lietošanai svaigā veidā un saldēšanai. Nobriedušās pākstis ieteicams noplūkt, nepārauguši zirņi ir paši gardākie. Pākstis...
Salātus sēj aprīlī, maijā vieglā, trūdvielām un barības vielām bagātā, ūdenscaurlaidīgā augsnē. Laukā dobēs izstāda 20-25 dienas augušus dēstus, nedziļāk kā tie auguši iepriekšējā vietā. Mitrumprasīgs augs. Lai nodrošinātos ar salātiem, tos sēj atkārtoti ar 10 dienu starplaiku.
Viengadīgs aromātisks, ārstniecisks, medus bagāts garšaugs. Pārtikā izmantojamas patīkami smaržojošās un rūgtenās svaigas un kaltētas lapas un ziedi. Piemērots gaļas, zivs garšas bagātināšanai. Audzē dobēs, balkonos, uz palodzes. Gatavojot garšvielu maisījumus, sader ar mārsilu, estragonu, pētersīļiem, rozmarīnu. Lapiņas aromātiskākas līdz ziedēšanai.
Lapu dārzenis, audzē kā salātus. Pārtikā izmantojamas svaigas aromātiskas lapas ar riekstu piegaršu. Lieliski der kā piedeva sieram, salātiem, kā arī kā dekori ēdieniem. Aug ātri. Audzē pavasara, rudens ražai – sēj dobēs dārzā. Var audzēt arī podos, kastēs. Nav ieteicams sēt vasaras vidū.
Ražīga hibrīda šķirne. Veģetācijas periods – 85 dienas. Veido baltus, gaļīgus gumus. Fenheļi ir tuvākie diļļu radinieki, tomēr to garša un smarža vairāk atgādina anīsu. Gumus var pievienot salātiem vai zupām, gumus un lapas – kaltēt un pievienot ēdienam visu ziemu. Sēklas pievieno dārzeņiem sālīšanas vai konservēšanas laikā. Labi aug auglīgā, labi mēslotā...
Ražīga, vidēji agrīna šķirne. Veģetācijas periods – apmēram 120 dienas. Saknes apaļas, mīkstums tumši sarkanā krāsā, bez baltiem gredzeniem, miziņa gluda. Saknes piemērotas pārstrādāšanai, vārot nezaudē krāsu. Piemērotas audzēšanai agrai ražai, lietošanai svaigā veidā, konservēšanai, labi saglabājas ziemā. Vislabāk aug vidēji smagā, dziļi iestrādātā,...
Agrīns, ražīgs, gara auguma hibrīds, ļoti izturīgs pret mēri. Veģetācijas periods 55–60 dienas. Augļi apaļi, sarkani, spīdīgi, bez zaļa plankuma pie augļa kātiņa, sver aptuveni 125–150 g, nav tendēti plaisāt. Lieto svaigus, būs piemēroti mērcēm, piedevu gatavošanai un konservēšanai. Audzēšanai siltumnīcās un uz lauka. Vispiemērotākā temperatūra sēklu...
Ražīga eļļas ķirbju šķirne. Audzē sēklu ieguvei. Sēklas tumši zaļas, lielas, bez miziņas, ļoti garšīgas, tiek augsti novērtētas lielā cinka daudzuma dēļ. Augļi apaļi, ienākušies – oranži ar zaļām svītrām. Vislabāk aug saulainā aizvējā, labi mēslotā, irdenā, ātri sasilstošā augsnē. Lai ražu iegūtu agrāk, audzē no dēstiem.
Vēlīna, ražīga, pret slimībām izturīga universāla hibrīda šķirne. Ražu novāc 130-135 dienas pēc sēklu sadīgšanas. Saknes gludas, sulīgas, izturīgas pret plaisāšanu, koši oranžā krāsā, serde maza. Hibrīds paredzēts lietošanai svaigā veidā, uzglabāšanai, konservēšanai. Ražu var novākt pirms pašām salnām - vēlāk noraktos burkānos ir vairāk karotīna un...
Vidēji agrīns, ražīgs ziedkāpostu hibrīds vasaras – rudens ražai. Ražu novāc 85–90 dienas pēc stādu iestādīšanas. Galviņas baltas, cietas, blīvas, pārklātas ar lapām. Piemērotas lietošanai svaigā veidā, saldēšanai un konservēšanai. Labi aug auglīgā, irdenā un mitrā augsnē. Sēklas var būt kodinātas. Ja sēklas kodinātas, kodināšanas līdzekļa nosaukums...
BIETES RED SHINEAgrīna viensēklas šķirne, kuru viegli iesēt un gandrīz nevajag retināt. Tiek novērtēta kvalitatīvo sakņu dēļ, kam piemīt īpaši laba garša, sulīga krāsa un skaista forma. Mīkstums koši sarkanā krāsā, sulīgs. Bietes audzē lietošanai svaigā veidā, konservēšanai un ilgai uzglabāšanai. 108–112 dienas pēc sadīgšanas var sākt novākt ražu. Aug...
Ļoti agrīna, ražīga šķirne. Ražu novāc 58–63 dienas pēc iestādīšanas. Ziedkopas nelielas, kompaktas, baltas. Piemēroti lietošanai svaigā veidā un konservēšanai. Ziedkāposti–vieni no garšīgākajiem un vērtīgākajiem diētiskajiem dārzeņiem. Vislabāk aug auglīgā, irdenā un mitrā augsnē. Piemērotākais priekšaugs - gurķi, pākšaugi un saknes.
Vidēji agrīns, ražīgs hibrīds vasaras ražai. Labi pacieš karstumu. Augi ļoti izturīgi, audzelīgi, ar spēcīgu sakņu sistēmu. Veģetācijas periods 75-85 dienas. Ziedkopas baltā krāsā, cietas, blīvas, sver 1,6-2 kg. Lieto svaigus, konservē, saldē. Vislabāk aug auglīgā, irdenā un mitrā augsnē. Sēklas var būt kodinātas. Ja sēklas kodinātas, kodināšanas līdzekļa...
Vidēji vēlīna, ražīga šķirne. Veģetācijas periods – 100–110 dienu. Augļi ir apaļi saplacināti, šķautņaini, sver līdz 10 kg. Nogatavojušos ķirbju miza ir brūngana, mīkstums – oranžs, salds. Uzturā sautē, piemēroti ievārījumu mērču, zupu gatavošanai un kā piedeva ceptiem ēdieniem. Vislabāk aug aizvējā, smilšmāla augsnē.
Pārtikā izmanto lapu kātus un lapas. Audzē kā bietes, tikai retinot, starp augiem jāatstāj lielākas atstarpes. No lapām vāra zupas, var ēst sautētas, pievienot salātiem, lapu kātus var konservēt. Mangolds ir ļoti vērtīgs — lapās un lapu kātos ir daudz karotēna, īpaši daudz C, B1, B2, A vitamīna, kalcija, fosfora, dzelzs, citu minerālvielu, olbaltumvielu,...
Agrīns, ražīgs ‘Nantes’ tipa hibrīds. Veģetācijas periods - 90 dienas, pirmās ražas novākšanu var sākt 60 dienas pēc iesēšanas. Saknes 15-20 cm garas, strupu galu, agri iegūst raksturīgo iekšējo un ārējo krāsu, ar saldu garšu. Burkāniem nav tendences plaisāt. Piemēroti audzēšanai uz lauka un polietilēna siltumnīcās, kā arī ražas realizācijai saišķīšos....