SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
1 3

Gaismas virtenes

LED lampiņu virtenes radīs mājīgu un svinīgu atmosfēru jūsu mājās un izgaismos gan fasādi, gan arī terasi. Elektriskās spuldzītes pieejamas interneta veikalā Veikalsdarzam.lv! Dažādas Ziemassvētku lampiņu virtenes visādos garumos un krāsās gan iekštelpām, gan arī āram. Ziemassvētku lampiņas parasti tiek pakarinātas uz loga vai ar tām tiek izrotāta Ziemassvētku eglīte. Ja vēlaties, varat izrotāt arī citas mājas daļas - viss atkarīgs tikai no jūsu iztēles. Varbūt jums netrūkst oriģinalitātes un vēlaties izveidot kādu ekskluzīvu svētku kompozīciju, ar kuru rotāt savu māju vai pagalmu? Ziemassvētku lampiņas var būt horizontālas, standarta vai vertikālas. Pieejamas arī lāsteku veidu lampiņas, kas paredzētas karināšanai logos. Āram domātās lampiņas ir izturīgas pret mitrumu un salu. Mūsdienās dizaineri izveidojuši dažāda izskata spuldzītes, tāpēc varat iegādāties ne tikai klasiskās iegarenās un apaļās spuldzītes, bet arī dažāda veida kompozīcijas, kas ievietotas pudelēs vai lampās. Lampiņu virtene - 100% efektīvs veids, kā padarīt savu pagalmu, māju vai dārzu krietni mājīgāku! Āra elektriskās spuldzītes būs ideāli piemērotas āra apstākļiem dažādajam Latvijas klimatam.

Read more
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • LAMPIŅAS 480319 95CM IEKŠTELPĀM
  Kods: 871915289682

  Lampiņas 95cm iekštelpām, idabrinis krāsas vads, 20 led lampiņas, dažādās krāsās, nepieciešamas 2AA baterijas - baterijas nav iekļautas komplektā.

  1,99 €
  IZPĀRDOTS
 • LAMPIŅAS 480320 195CM IEKŠTELPĀM
  Kods: 871915289683

  Lampiņas 195cm iekštelpām, sudraba krāsas vads, 40 led lampiņas, dažādās krāsās, nepieciešamas 3 AA baterijas - baterijas nav iekļautas komplektā.

  2,99 €
  IZPĀRDOTS
Uzrāda 1 - 2 no 2 vienībām