Sauszemes maisījums Biohumus

Sadaļas

SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Iespējot filtrus:
  Iekraušanas apjoms +

  Augsnes maisījumi, kuru pamatā ir biohumuss - tie paredzēti dažādu augu stādīšanai un pārstādīšanai. Iegādājieties biohumusa maisījumus jau tagad mūsu interneta veikalā Veikalsdarzam.lv! Ar biohumusu bagātie augsnes maisījumi ir ne tikai dabisks, bet arī nepiesātināts produkts. Varat to izmantot jebkurā brīdī, kad tas nepieciešams! Biohumuss ir bagāts ar dažādām barības vielām un mikroelementiem, kas palīdz attīstīties augiem - slāpekli, fosforu, kalciju, nātriju, magniju, aminoskābēm, kāliju un daudz ko citu. Šiem maisījumiem ar biohumusu nav nepieciešams papildus mēslojums. Atrodiet vispiemērotākos augsnes maisījumus mūsu interneta veikalā Veikalsdarzam.lv!

  Lasīt vairāk
  Rādīt lapā
  Kārtot pēc
  • ZEMES MAISĪJUMS UZ BIOHUMUSA BĀZES DĒSTIEM UN PUĶĒM 10 L
   Kods: 477016890428

   Zemes maisījums uz biohumusa bāzes, sagatavots kā stādīšanai paredzētās vides pamats, kas domāta sēklu sēšanai un dēstu (sējeņu, stādu) pārstādīšanai, paredzēts puķu un istabas augu audzēšanai un pārstādīšanai, stādīšanai paredzētās grunts uzlabošanai.

   3,39 €
  • ZEMES MAISĪJUMS UZ BIOHUMUSA BĀZES TOMĀTIEM UN PAPRIKĀM,...
   Kods: 477016890429

   Zemes maisījums uz biohumusa bāzes, sagatavots kā stādīšanai paredzētās vides pamats, kas domāts tomātu, papriku, baklažānu, gurķu un citu augļu dārzeņu sēklu sēšanai, dārzeņu dēstu pārstādīšanai un audzēšanai, stādīšanai paredzētās grunts uzlabošanai.

   3,39 €
  • ZEMES MAISĪJUMS UZ BIOHUMUSA BĀZES UNIVERSĀLAIS 10 L
   -0,60 €
   ZEMES MAISĪJUMS UZ BIOHUMUSA BĀZES UNIVERSĀLAIS 10 L
   Kods: 477016890430

   Zemes maisījums uz biohumusa bāzes, sagatavots kā stādīšanai paredzētās vides pamats, kas domāta puķu, dārzeņu, garšaugu sēklu diedzēšanai, to sējeņu pārstādīšanai, istabas, balkona un lauka puķēm, uz lauka un zem seguma audzējamiem dārzeņiem, dārza un dekoratīvo augu sējeņu (dēstu) audzēšanai un pārstādīšanai, stādīšanai paredzētās grunts uzlabošanai.

   3,39 € 2,79 €
  Uzrāda 1 - 3 no 3 vienībām