SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
4 5
Mērķis
more... less
Iesaiņošanai
more... less
Preču zīme
more... less

Biohumuss

Biohumuss ir slieku ražots organiskais mēslojums. Pārstrādātie organiskie atkritumi: daži tiek pārveidoti par savu biomasu un citiem produktiem. Tieši šī masa satur visu augam nepieciešamo: barības vielas, mikroelementus, fermentus, augsnes antibiotikas un pat vitamīnus.
Šī mēslojuma otrais nosaukums ir "vermikomposts", no latīņu valodas "vermis" - "tārps". Zinātniskā valodā šīs auglīgās masas radīšanas procesu sauc par vermikultivāciju. Vermikomposts var viegli aizstāt citus organiskos mēslošanas līdzekļus. Tas mazina stresu augos, ievērojami paātrina to izdzīvošanu un palielina izturību pret slimībām. Tās izmantošana ļauj saīsināt ražas nogatavošanās periodu par 7-10 dienām, pagarināt augšanas periodu par 2-3 nedēļām un palielināt ražu par 1,5-2 reizes.
Vermikomposts uzlabo dārzeņu un augļu kvalitāti. Tas uzlabo cukura, cietes un askorbīnskābes sintēzi, ievērojami samazina nitrātu saturu, kā arī 1,5 reizes palielina augļu glabāšanas laiku.
Ja mēs runājam par vermikomposta ietekmi uz augsnes auglību, tad tā izmantošana palīdz uzlabot arī augsni. Tā kā pašai dabai tam vajadzīgi vismaz 300 gadi.

Lasīt vairāk
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • BIOHUMUSS 10L
  -30%
  5,99 € 4,19 € / GAB
  BIOHUMUSS 10L
  Kods: 4770168904484

  Sastāvs: kopējais slāpeklis (N)- 0,7 %, kopējais fosfors (P2O5)- 0,45 %, kopējais kālijs (K2O) 0,35 %, mitrums – 40 %,  organiskās vielas – 18,0 %, reakcija (pH) – 7–8. IZEJVIELAS: Kalifornijas slieku pārstrādātas organiskas vielas(mēsli un organiskie atkritumi). Biohumuss 100 %. Pielietojums: Paredzēts augu dēstu (sējeņu, stādu) substrāta, dārzeņu, puķu,...

  • Preču zīme: BIOHUMUS & SOIL
  • Mērķis: Universāls