Augsnes akcijas

Sadaļas

Akcijas augsnēm piedāvā lielisku iespēju izmēģināt dažāda veida kūdras substrātus, kompostus vai visdažādākos augsnes maisījumus par īpaši izdevīgām naudas summām! Iegādājieties tos tiešsaistē, lai ietaupītu ne tikai naudu, bet arī laiku! Nestāviet rindās un saņemiet visu pie mājas durvīm. Akcijas cenas attiecas uz dažādu izmēru iepakojumiem - varat izvēlēties sev ērtāko daudzumu. Ienāciet un iegādājieties mūsu interneta veikalā Veikalsdarzam.lv!

Read more
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • KŪDRAS SUBSTRĀTS TOMĀTIEM, PAPRIKAI UN BAKLAŽĀNIEM
  -0,60 €
  KŪDRAS SUBSTRĀTS TOMĀTIEM, PAPRIKAI UN BAKLAŽĀNIEM 20 L
  Kods: 477016812824

  Universāls, profesionāli sagatavots kūdras substrāts saskaņā vai speciālu receptūru no ekoloģiski tīras kūdras, paredzēts tomātu, paprikas un baklažānu sēklu izsēšanai dēstu audzētavās, dēstu piķēšanai, pārstādīšanai un audzēšanai, citu augu pārstādīšanai, stādāmās zemes papildināšanai un uzlabošanai atklātā laukā un siltumnīcās.

  1,99 € 1,39 €
 • ORGANISKAIS KOMPOSTS PUĶĒM 20 L
  Kods: 477016890432

  Universāls augsto purvu kūdras un govju mēslu maisījums, paredzēts puķu stādu pavairošanai un audzēšanai; puķu, zaļo un citu istabas augu audzēšanai un pārstādīšanai; iekārto un āra puķu podu, balkona puķu kastīšu, puķu dobju piepildīšanai, puķu dobju un alpināriju formēšanai; vieglas un smagas grunts struktūras uzlabošanai.

  3,99 €
 • ORGANISKS KOMPOSTS TOMĀTIEM UN CITIEM DĀRZEŅIEM
  -0,70 €
  ORGANISKS KOMPOSTS TOMĀTIEM UN CITIEM DĀRZEŅIEM
  Kods: 477016890444

  Augsto purvu kūdras un liellopu mēslu maisījums ar kaulu miltiem, paredzēts tomātu, citu dārzeņu – paprikas, gurķu, baklažānu, puravu, seleriju, salātu, kāpostu – un garšaugu stādu piķēšanai, pārstādīšanai un audzēšanai, stādīšanai izmantojamās zemes papildināšanai un augsnes mulčēšanai. Kaulu milti – organisks, lēnas darbības fosfora mēslojums,...

  2,99 € 2,29 €
 • ZEMES MAISĪJUMS UZ BIOHUMUSA BĀZES DĒSTIEM UN PUĶĒM 10 L
  Kods: 477016890428

  Zemes maisījums uz biohumusa bāzes, sagatavots kā stādīšanai paredzētās vides pamats, kas domāta sēklu sēšanai un dēstu (sējeņu, stādu) pārstādīšanai, paredzēts puķu un istabas augu audzēšanai un pārstādīšanai, stādīšanai paredzētās grunts uzlabošanai.

  3,39 €
 • ZEMES MAISĪJUMS UZ BIOHUMUSA BĀZES TOMĀTIEM UN PAPRIKĀM,...
  Kods: 477016890429

  Zemes maisījums uz biohumusa bāzes, sagatavots kā stādīšanai paredzētās vides pamats, kas domāts tomātu, papriku, baklažānu, gurķu un citu augļu dārzeņu sēklu sēšanai, dārzeņu dēstu pārstādīšanai un audzēšanai, stādīšanai paredzētās grunts uzlabošanai.

  3,39 €
 • ZEMES MAISĪJUMS UZ BIOHUMUSA BĀZES UNIVERSĀLAIS 10 L
  Kods: 477016890430

  Zemes maisījums uz biohumusa bāzes, sagatavots kā stādīšanai paredzētās vides pamats, kas domāta puķu, dārzeņu, garšaugu sēklu diedzēšanai, to sējeņu pārstādīšanai, istabas, balkona un lauka puķēm, uz lauka un zem seguma audzējamiem dārzeņiem, dārza un dekoratīvo augu sējeņu (dēstu) audzēšanai un pārstādīšanai, stādīšanai paredzētās grunts uzlabošanai.

  3,39 €
Uzrāda 1 - 6 no 6 vienībām