Tikai internetā
ELEKTRISKAIS LAPU PŪTĒJS SŪKNIS BLOW/VAC ERGOJET 3000
Kods: 407850096253

ELEKTRISKAIS LAPU PŪTĒJS SŪKNIS BLOW/VAC ERGOJET 3000

127,99 €/ GAB

Pieejamība:

*Uzmanību! Šis produkts tiek pasūtīts tieši no piegādātāja, un tā piegāde var aizņemt 5-10 darba dienas.

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām

Jaudīgais un ērti lietojamais elektriskais dārza pūtējs Gardena ErgoJet 3000 ir lieliski piemērots dārza darbiem, pūšanai, sūkšanai un smalcināšanai, kad tas nepieciešams. Pateicoties unikālajam rīkam, ClickFit pārslēgšanās no pūšanas uz iesūkšanu vai otrādi notiek ātri, bez instrumentiem un piepūles. Sūcot smalkos gružus, metāla lāpstiņritenis ļauj sasniegt smalcināšanas attiecību līdz 16: 1. Izmantojot skrāpi sūkšanas caurules galā, var noņemt arī slapjas iestrēgušās loksnes. Ar ErgoJet 3000 ir ļoti ērti strādāt, pateicoties optimālam svara sadalījumam un ergonomiskam rokturim ar mīkstu saķeri. Jauda 3000 W Pūšanas ātrums 310 km/h Kolektora jauda 45 l Kabeļa garums 0,3 m Sūkšanas jauda 170 l/s Smalcināšanas attiecība 16:1

Datu lapa
KrāsaMelna
Preču zīmeGARDENA
Garantija

Par preces defektiem ar pārdevēju var sazināties 2 gadu laikā no iegādes datuma (likumā noteiktā kvalitātes garantija). Preču ražotāja garantija saistības ir spēkā tikai tad, ja netiek pārkāpti preces ekspluatācijas nosacījumi. Pirms preces lietošanas pircējam rūpīgi jāizlasa preces lietošanas instrukcija, ja tāda ir.

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

ELEKTRISKAIS LAPU PŪTĒJS SŪKNIS BLOW/VAC ERGOJET 3000
+ +
Komplekta cena
145,69 € / GAB