SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
0 3
Audzēšanas vieta
more... less
Pagatavošanas metodes
more... less
Izmēģinājuma lauki
more... less
Preču zīme
more... less
Šķirnes agrīnums
more... less
Ražotāji

Spināti

Tiek uzskatīts, ka spināti ir cēlušies Senās Persijas impērijā, no kurienes tie izpletās cauri visai Eiropai, līdz 12. gadsimta beigām. Spināti ātri ieguva ļoti veselīga zaļuma reputāciju, pie kuras tie ir pieturējušies līdz pat mūsdienām. Un pelnīti. Spināti satur karotenoīdus, kas palīdz pret uztūkumu un samazina vēža veidošanās risku. Karotenoīdi ir arī īpaši vērtīgi acu veselības un redzes uzlabošanā. Spināti satur arī augstu dzelzs līmeni, kas to padara par iecienītu produktu veģitāriešu un grūtnieču vidū. Kvalitatīvus spinātus ir viegli atpazīt pēc to lapu krāsas, jo veselīgiem, pilnībā gataviem eksemplāriem ir jābūt ar tumši zaļām lapām. Nenogatojušos spinātus var atšķirt arī pēc garšas, tai esot vājākai un ar mazliet metālisku piegaršu. Gatavojot maltītes, spinātus ir labāk sautēt vai ēst svaigus, bet vajadzētu izvairīties no to vārīšanas ūdenī, lai tie saglabātu pēc iespējas vairāk vērtīgo uzturvielu. VeikalsDarzam.lv piedāvā lielu izvēli dažādu zaļumu un garšaugu sēklu par izdevīgām cenām, kas padarīs veselīgāku jūsu ēdienkarti. 

Read more
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • DĀRZA SPINĀTI MATADOR
  Kods: 477016814723 AGRONOM

  Sēj agri pavasarī vai rudenī. Labi aug arī zemākā temperatūrā. Sējot karstajā laikā vasaras vidū, raža nav bagātīga. Vislabāk ienākas vidēji smagā, pietiekami auglīgā augsnē.

  0,39 €
 • DĀRZA SPINĀTI CORVAIR H
  Kods: 477016814714 VL sėklos

  Nepiemīt tendence izziedēt. Lapiņas ovālas. Audzē pavasara, vasaras un rudens ražai. Labi aug gan vēsākos, gan karstākos laika apstākļos. Lai priecātos par agru spinātu ražu, spinātus sēj rudenī. Spinātu lapas ir vērtīgas tajās esošo vitamīnu, minerālvielu un citu organismam nepieciešamo vielu dēļ: C, K, A, B grupas vitamīnu, kalcija, folijskābes, dzelzs...

  0,79 €
 • SPINĀTI MATADOR
  Kods: 475012812383 Kurzemes

  Sēj laukā dobē, trūdvielām bagātā augsnē aprīlī, maijā, jūnijā. Lietošanas gatavību sasniedz agri 45-60 dienās. Vēlams nodrošināt optimālu mitruma režīmu. Patēriņam var plūkt atsevišķas lapiņas vai novākt ar visu rozeti.

  0,37 €
 • SPINĀTI ANDROMEDA F1
  Kods: 475012812462 Kurzemes

  Aprīlī, maijā, jūnijā sēj laukā dobē, trūdvielām bagātā augsnē. Lietošanas gatavību sasniedz agri, 45-60 dienās. Mitrumu mīlošs augs. Lielisks šķiedrvielu avots un tajos ir maz kaloriju. Spinātos ir daudz dzelzs, vitamīnu, ogļhidrātu un olbaltumvielu. Lieto gan svaigā veidā salātos, gan zupās, biezeņos, pankūkās un citu ēdienu gatavošanai.

  0,80 €
 • SPINĀTI VIKING
  Kods: 475012812501 Kurzemes

  4 metru garo, ūdenī šķīstošo un precīzu izsēju nodrošinošo lentu dobē, dziļi iekoptā, barības vielām bagātā augsnē, klāj 1-2 cm dziļā vadziņā, no aprīļa līdz jūnijam. Lietošanas gatavību sasniedz agri, 45-60 dienās. Mitrumu mīlošs augs. Lielisks šķiedrvielu avots un tajos ir maz kaloriju. Spinātos ir daudz dzelzs, vitamīnu, ogļhidrātu un olbaltumvielu.

  1,65 €
 • SPINĀTI RED CARDINAL H
  Kods: 477016814713 VL sėklos

  Audzē agra pavasara un rudens ražai. Veģetācijas periods 30—40 dienas no iespēšanas. Lapiņas plānas, zaļas ar sārtām dzīsliņām, sārtu kātiņu. Sēj martā vai septembrī, blīvāk nekā citas šķirnes. Lieto svaigus, piemēroti pārstrādei. Spinātu lapas ir vērtīgas tajos esošo vitamīnu, minerālvielu un citu organismam nepieciešamo vielu dēļ.

  0,89 €
 • DĀRZA SPINĀTI GEANT D'HIVER
  Kods: 477016810915 ES-Ekologinės sėklos

  Vidēji agrīna, ļoti auglīga šķirne. Audzē līdzīgi kā salātus. Sēklas sēj agrā pavasarī vai rudenī. Ja sēsiet karstumā - raža būs ļoti slikta. Vislabāk patiks diezgan auglīgas augsnes ar zemāku temperatūru. Līdz sēšanas laikam jāuzglabā sausumā.

  0,79 €
 • SPINĀTI GEANT D'HIVER
  Kods: 477016814705 VL sėklos

  Vislabāk aug auglīgā augsnē. Sēj agri pavasarī, iesējot karstā laikā (vasaras vidū), raža nebūs liela. Lai iegūtu agru ražu, sēj rudenī. Spināti ir vieni no vērtīgākajiem dārzeņiem — no lapām gatavo salātus, biezeņus, zupas, tos var konservēt ziemai. Uzturvērtības dēļ ļoti piemēroti bērnu un diētiskajam uzturam.

  0,69 €
 • JAUNZĒLANDES SPINĀTI
  Kods: 477016814706 VL sėklos

  Lapas gaļīgas, biezas, ar spinātu garšu, bet sīkākas, ilgi nepāraug, uzkrāj daudz C vitamīna, karotēna. Uzturā lieto jaunas lapiņas un lapu kātiņus. Pēc nogriešanas ataug. Siltummīļi, audzē vasarā. Vislabāk ražo vidēji smagā, trūdvielām bagātā un pietiekami auglīgā augsnē.

  0,69 €
 • SPINĀTI DĀRZA LAGOS H
  Kods: 477016814715 VL sėklos

  Sulīgi augi ar tumši zaļām, gaļīgām lapām. Hibrīda sēklas tiek sētas no pavasara līdz rudenim. Spinātu lapās ir daudzi vitamīni, minerālvielas un citas ķermenim nepieciešamas uzturvielas: C, K, A un B grupas vitamīni, kalcijs, folijskābe un dzelzs. Lapas var ēst, likt biezputrās, gatavot no tām zupas vai konservēt ēšanai ziemā.

  0,89 €
 • SPINĀTI SCORPIUS H
  Kods: 477016814720 ELN-Elite NEW (sėklos)

  Agrīna hibrīdšķirne, audzējama pavasara, vasaras un rudens ražai. Lapas maigas, sulīgas, ar labu garšu, zaļas, ar īsiem kātiņiem, piemērotas ēšanai svaigā veidā un saldēšanai. Raža novācama 20–25 dienas pēc izdīgšanas. Piemērota audzēšanai uz atklātiem balkoniem – izaug mazas lapiņas; audzējot dārzā – ražo bagātīgi. Labvēlīgos augšanas apstākļos ilgi...

  2,15 €
 • SPINĀTI MATADOR
  Kods: 477016815134 Organic Way

  Pārtikā lieto zaļās lapas, no kurām gatavo salātus, putras, zupas, tās var konservēt ziemai. Sēj agri pavasarī, iesējot karstā laikā (vasaras vidū), raža nav liela. Lai iegūtu agru spinātu ražu, sēj rudenī.

  0,79 €
 • SPINĀTI AMADOR H
  Kods: 477016814725 VL sėklos

  Augi lekni, ar apaļām, gaļīgām, tumši zaļām lapām. Hibrīdu sēj pavasara un rudens ražai. Spinātu lapas ir vērtīgas ar tajās esošajiem vitamīniem, minerālvielām un citām organismam nepieciešamām vielām: C, K, A, B grupas vitamīniem, kalciju, folijskābi, dzelzi.

  0,89 €
 • DĀRZA SPINĀTI VIROFLAYY
  -40%
  DĀRZA SPINĀTI VIROFLAYY
  Kods: 477016814708 EL-Elite (sėklos)

  Vidēji agrīna ļoti ražīga šķirne. Pētījumos ir konstatēts, ka spinātu sula, salīdzinot ar citu dārzeņu sulu, visvairāk aptur vēža šūnu veidošanos cilvēka organismā. Vieni no vērtīgākajiem dārzeņiem: no lapām gatavo salātus, biezputras, zupas, tos var konservēt ziemai. Vislabāk ienākas vidēji smagā, trūdvielām bagātā un pietiekami auglīgā augsnē. Sēj agri...

  1,55 € 0,93 €
  IZPĀRDOTS
 • SPINĀTI DĀRZA SCORPIUS H
  Kods: 477016814716 EL-Elite (sėklos)

  Agrīna hibrīdu šķirne, ko audzē pavasara, vasaras un rudens ražai. Lapas ir maigas, sulīgas, labi garšas, zaļas, ar īsiem kātiem, piemērotas lietošanai svaigā vai saldētā veidā. Dīgšana notiek pēc 20-25 dienām. Piemērots audzēšanai uz atvērtajiem balkoniem - tad aug mazas lapas ja audzē dārzos - būs pilnīga raža. Labvēlīgos augšanas apstākļos ilgi neveido...

   
  IZPĀRDOTS