Kods: 4770168139053

SKĀBENES LYONSKI

Rumex acetosa L.

Svars


3 g

Sēšanas laiks laukā


IV-V, VIII,1-2 cm

Attālumi, cm


20x5 cm

Saulaina vieta


Daļēja ēna


Raža


IV-IX

Sēklu skaits 1 gramā


1 g - apie 800 sėklų

Starp pārdotākajiem produktiem


Pieejamība: Nav noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

MonthJanFebMarAprMayJunJulAugSepOctNovDec
Sēšanas laiks laukā
Raža
Viens no populārākajiem daudzgadīgajiem lapu dārzeņiem. Periods no sadīgšanas līdz pirmajai ražai 45-50 dienas. Pret augsni mazprasīgas, bet labi aug mitrā, viegli skābā, trūdvielām bagātā smilšmāla augsnē. Var augt arī paēnā. Vislabāk aug, ja temperatūra ir + 13-18 °C. Lielāka raža ir otrajā, trešajā gadā. Vienā vietā var augt 3-4 gadus. Ja sēj vasaras vidū, ražu vāc nākamā gada pavasarī.
Datu lapa
Cenu grupaB
Svars3 g
Sēšanas laiks laukāIV-V, VIII,1-2 cm
Attālumi, cm20x5 cm
RažaIV-IX
Saulaina vieta
Daļēja ēna
Starp pārdotākajiem produktiem
Audzēšanas vietaLaukā
Šķirnes agrīnumsAgra
Preču zīmeŽALIA STOTELĖ
Sēklu skaits 1 gramā1 g - apie 800 sėklų

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri