SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
0 2
Audzēšanas vieta
more... less
Pagatavošanas metodes
more... less
Preču zīme
more... less
Šķirnes agrīnums
more... less
Ražotāji

Skābenes

Skābenes - seni, visiem zināmi un plaši audzēti augi, kuriem ir skābena garša un kuri satur ārkārtīgi daudz vitamīnu. Šiem augiem nav nepieciešami nekādi īpaši augšanas apstākļi. Skābenes kulinārijā izmanto jau kopš seniem laikiem. Viduslaikos no šiem augiem gatavoja dažādas zupas, mērces un pīrāgus, kas tika servēti arī uz dažādu karaļu galdiem. Šos augus iesakām stādīt aprīļa beigās-maija sākumā vai jūnija beigās-jūlija sākumā. Vislabāk sēklas stādīt tad, kad āra temperatūra sasniegusi 2-3 grādus pēc Celsija. Sēklas parasti izdīgst pēc aptuveni 10-15 dienām. Ja tām ir īpaši labvēlīgi apstākļi, tas var notikt vēl ātrāk. Ja vasara ir ļoti sausa, augus būtu nepieciešams papildus laistīt. Skābenes var izaugt līdz pat 30 cm augstas. Parasti ēdienos izmanto tikai to lapiņas. Skābeņu sēklas Jūsu ērtībai varat iegādāties interneta veikalā Veikalsdarzam.lv! Sagatavojieties sēšanas sezonai jau laikus!

Read more
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • SKĀBENES SARKANĀS BLOOD-VEINED
  Kods: 477016813907 ŽALIA STOTELĖ

  Augi ir ļoti dekoratīvi - ovāli ar sarkanām, vēnām līdzīgām lapām. Tie piemēroti ne tikai pārtikai, bet arī puķu dobju dekorēšanai vai garšvielu audzēšanai. Pārtikā lietojamas jaunas lapas, kas izaug aptuveni 30-40 dienu laikā pēc sēklu izdīgšanas. Pāraugušas lapas ir pārāk cietas. Piemērotas zupām, zivju ēdieniem, salātiem, sautējumiem un mērcēm. Agrīnai...

  1,95 €
 • SPINĀTSKĀBENES
  Kods: 477016813909 ŽALIA STOTELĖ

  Daudzgadīgas, izturīgas pret sausumu, labi pārziemo. Pirmās lapiņas parādās agri pavasarī, tiklīdz nokūst sniegs, un ir daudz lielākas par parastajām skābenēm. Augi izaug līdz 8-15cm augsti. Pārtikā lieto jaunās lapiņas. Ļoti vērtīgas uzturā – tajās daudz vitamīnu un minerālvielu, turklāt tajās ir maz oksālskābes. Piemērotas salātiem, zupām, pildījumiem,...

  0,99 €
 • SKĀBENES LYONSKI
  Kods: 477016813910 AGRONOM

  Periods no sadīgšanas līdz pirmajai ražai - 45–50 dienas. Nav prasīgas pret augsni. Var augt arī paēnā. Sēj agri pavasarī vai vasaras otrajā pusē.

  0,49 €
 • SKĀBENES LYONSKI
  Kods: 477016813905 ŽALIA STOTELĖ

  Periods no sadīgšanas līdz pirmajai ražai 45-50 dienas. Pret augsni mazprasīgas, bet labi aug mitrā, viegli skābā, trūdvielām bagātā smilšmāla augsnē. Var augt arī paēnā. Vislabāk aug, ja temperatūra ir + 13-18 °C. Lielāka raža ir otrajā, trešajā gadā. Vienā vietā var augt 3-4 gadus. Ja sēj vasaras vidū, ražu vāc nākamā gada pavasarī.

  0,69 €