SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
0 2
Ražotāji

Saulespuķes

Neviena cita puķe nerada tādu vasaras sajūtu kā saulespuķes. Šīs Amerikas izcelsmes puķes ir izkarojušas savu vietu dārzos visā pasaulē, kur tās tiek audzētas gan kā dekoratīvi augi, gan lai ievāktu tās sēklas. Saulespuķēm ir lieli, margrietiņām līdzīgi ziedi ar spilgti dzeltenām ziedlapām un brūniem vidiem. Lielās un smagās ziedu galvas ir piepildītas ar sēklām. Dažu šķirņu saulespuķes var sasniegt pat 8 metru augstumu, tomēr mūsdienās ir pieejamas arī mazākas, šaurākiem apstādījumiem paredzētas sugas māsas. Saulespuķēm patīk saule un siltums, tādēļ tās ir ieteicams stādīt vietā, kurā tās saņems tiešu saules gaismu sešas līdz astoņas stundas diennaktī. Saulespuķēm ir ne tikai lieli stublāji un ziedi, bet arī milzīga sakņu sistēma, kurai ir jāļauj brīvi izplesties, tādēļ stādiet tās irdenā zemē. Saules puķēm vajag daudz enerģijas un barības vielu, lai barotu to augšanu, tādēļ mēslojiet augsni ar labi ieturētu dabīgo mēslojumu vai ķīmiskajiem mēslošanas produktiem. VeikalsDarzam.lv piedāvā puķu sēklas lielā izvēlē un par konkurētspējīgām cenām!  

Read more
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • DEKORATĪVAS SAULESPUĶES BAMBINO
  Kods: 477016826107

  Viengadīgas, 40 cm augstas puķes. Šī šķirne ir piemērota audzēšanai stacionāros vazonos. Ziedi 20 cm diametrā, tumšu vidu, augs nezarojas. Vislabāk aug auglīgā augsnē, no vēja pasargātā vietā. Piemērotas audzēšanai atklātās vietās, ziedi - griešanai. Ziedēšanas laikā ieteicams mēslot ar kompleksiem mēslošanas līdzekļiem. Neiztur salnas.

  1,25 €
 • DEKORATĪVĀS SAULESPUĶES EVENING SUN
  Kods: 477016826109

  Viengadīgas, 200 cm augstas puķes. Augstās saulespuķes audzē pie žogiem vai tālākās puķu dobju vietās: pa vienai vai grupās, kopā ar dažādām augstām puķēm, vārpaugiem, verbenām, kosmejām. Labi aug saulainā, siltā, no vēja pasargātā vietā, auglīgā augsnē. Papildus mēslo ar izšķīdušiem minerālmēsliem. Stāda apstādījumos, puķu dobēs, piemērotas pušķiem. 

  0,69 €
 • DEKORATĪVAS SAULESPUĶES TEDDY BEAR
  Kods: 477016826517

  Viengadīgas, 50-60 cm augstas puķes. Ziedi 15 cm diametrā, zied no jūlija līdz oktobrim. Labi aug saulainās, siltās, no vēja pasargātās vietās, auglīgā augsnē. Papildus jāmēslo ar izšķīdinātiem minerālmēsliem. Stāda apstādījumos, puķu dobēs, piemērotas pušķiem. Stāda puķu dobes centrā vai kā otrā plāna augu viengadīgu puķu dobēs.

  0,69 €
 • SAULESPUĶES SUNGOLD
  -50%
  SAULESPUĶES SUNGOLD
  Kods: 477016826112 GTG Seklos

  Viengadīgas, viegli audzējamas puķes. Piemērotas audzēšanai atklātās vietās, ziedus izmanto griešanai. Saulespuķes piemērotas audzēšanai lauku sētās, piemērotas pie žogiem. Vislabāk aug auglīgā augsnē, no vēja pasargātā vietā. Ziedēšanas laikā ieteicams mēslot ar komplekso mēslošanas līdzekli. Augi nav izturīgi pret salnām.

  1,15 € 0,58 €
 • DEKORATĪVĀS SAULESPUĶES CRIMSON QUEEN
  Kods: 477016826116

  Viengadīgas, 150 cm augstas puķes. Augstās saulespuķes audzē pie žogiem vai tālākās puķu dobju vietās: pa vienai vai grupās, kopā ar dažādām augstām puķēm, vārpaugiem, verbenām, kosmejām. Labi aug saulainā, siltā, no vēja pasargātā vietā, auglīgā augsnē. Papildus mēslo ar izšķīdušiem minerālmēsliem. Stāda apstādījumos, puķu dobēs, piemērotas pušķiem.

  0,79 €
Uzrāda 1 - 5 no 5 vienībām