SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
0 2

Saulespuķes

Neviena cita puķe nerada tādu vasaras sajūtu kā saulespuķes. Šīs Amerikas izcelsmes puķes ir izkarojušas savu vietu dārzos visā pasaulē, kur tās tiek audzētas gan kā dekoratīvi augi, gan lai ievāktu tās sēklas. Saulespuķēm ir lieli, margrietiņām līdzīgi ziedi ar spilgti dzeltenām ziedlapām un brūniem vidiem. Lielās un smagās ziedu galvas ir piepildītas ar sēklām. Dažu šķirņu saulespuķes var sasniegt pat 8 metru augstumu, tomēr mūsdienās ir pieejamas arī mazākas, šaurākiem apstādījumiem paredzētas sugas māsas. Saulespuķēm patīk saule un siltums, tādēļ tās ir ieteicams stādīt vietā, kurā tās saņems tiešu saules gaismu sešas līdz astoņas stundas diennaktī. Saulespuķēm ir ne tikai lieli stublāji un ziedi, bet arī milzīga sakņu sistēma, kurai ir jāļauj brīvi izplesties, tādēļ stādiet tās irdenā zemē. Saules puķēm vajag daudz enerģijas un barības vielu, lai barotu to augšanu, tādēļ mēslojiet augsni ar labi ieturētu dabīgo mēslojumu vai ķīmiskajiem mēslošanas produktiem. VeikalsDarzam.lv piedāvā puķu sēklas lielā izvēlē un par konkurētspējīgām cenām!  

Read more
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • SAULESPUĶES MIKROZAĻUMIEM
  Jauns
  SAULESPUĶES MIKROZAĻUMIEM
  Kods: 475012812513

  Lai atvieglotu dīgšanu sēklas mērcē vārītā, atdzesētā tīrā ūdenī dažas stundas, lai tās piebriest. Pēc tam noskalo un trauku ar sēklām pārsedz ar marli vai caurumotu vāciņu. Skalo 2 reizes dienā. Lielisks augu valsts olbaltumvielu avots. Jaunajos dzinumos augsts vitamīnu A, B, C un E, neaizvietojamo aminoskābju, antioksidantu saturs. Lieto kā piedevu...

  1,30 €
 • DEKORATĪVĀS SAULESPUĶES EVENING SUN
  Kods: 477016826109

  Viengadīgas, 200 cm augstas puķes. Augstās saulespuķes audzē pie žogiem vai tālākās puķu dobju vietās: pa vienai vai grupās, kopā ar dažādām augstām puķēm, vārpaugiem, verbenām, kosmejām. Labi aug saulainā, siltā, no vēja pasargātā vietā, auglīgā augsnē. Papildus mēslo ar izšķīdušiem minerālmēsliem. Stāda apstādījumos, puķu dobēs, piemērotas pušķiem. 

  0,69 €
 • SAULESPUĶES TEDDY BEAR
  Jauns
  SAULESPUĶES TEDDY BEAR
  Kods: 475012841453

  Dēstu podiņos sēj aprīlī siltumnīcā vai aprīlī, maijā dārzā dobē. Laukā izstāda maijā, jūnijā trūdvielām bagātā augsnē. Zied no jūlija līdz septembrim. Izmanto dekoratīvajos vasaras puķu stādījumos. Augstums 60-70 cm.

  0,37 €
 • DEKORATĪVAS SAULESPUĶES TEDDY BEAR
  Kods: 477016826517

  Viengadīgas, 50-60 cm augstas puķes. Ziedi 15 cm diametrā, zied no jūlija līdz oktobrim. Labi aug saulainās, siltās, no vēja pasargātās vietās, auglīgā augsnē. Papildus jāmēslo ar izšķīdinātiem minerālmēsliem. Stāda apstādījumos, puķu dobēs, piemērotas pušķiem. Stāda puķu dobes centrā vai kā otrā plāna augu viengadīgu puķu dobēs.

  0,69 €
 • VASARAS SAULGRIEZES HENRY WILDE
  Kods: 477016826114

  Vienas no augstākajām puķēm. Piemērotas lauku sētu apzaļumošanai. Svarīgi ir neaizmirst, ka tās ir otrā plāna augs. Labi aug auglīgā, mitrā augsnē, no vējiem pasargātā vietā. Nav izturīgas pret salnām.

  0,39 €
 • DEKORATĪVAS SAULESPUĶES BAMBINO
  Kods: 477016826107

  Viengadīgas, 40 cm augstas puķes. Šī šķirne ir piemērota audzēšanai stacionāros vazonos. Ziedi 20 cm diametrā, tumšu vidu, augs nezarojas. Vislabāk aug auglīgā augsnē, no vēja pasargātā vietā. Piemērotas audzēšanai atklātās vietās, ziedi - griešanai. Ziedēšanas laikā ieteicams mēslot ar kompleksiem mēslošanas līdzekļiem. Neiztur salnas.

  1,25 €
 • DEKORATĪVĀS SAULESPUĶES CRIMSON QUEEN
  Kods: 477016826116

  Viengadīgas, 150 cm augstas puķes. Augstās saulespuķes audzē pie žogiem vai tālākās puķu dobju vietās: pa vienai vai grupās, kopā ar dažādām augstām puķēm, vārpaugiem, verbenām, kosmejām. Labi aug saulainā, siltā, no vēja pasargātā vietā, auglīgā augsnē. Papildus mēslo ar izšķīdušiem minerālmēsliem. Stāda apstādījumos, puķu dobēs, piemērotas pušķiem.

  0,79 €
 • SAULESPUĶES SUNSPOT
  Jauns
  SAULESPUĶES SUNSPOT
  Kods: 475012841535

  Dēstu podiņos sēj aprīlī siltumnīcā, vai aprīlī, maijā dārzā dobē. Laukā izstāda maijā, jūnijā, trūdvielām bagātā augsnē. Zied no jūlija līdz septembrim. Izmanto dekoratīvajos vasaras puķu stādījumos, grieztiem ziediem. Augstums 80 cm.

  0,37 €
  IZPĀRDOTS
 • SAULESPUĶES SORAYA
  Jauns
  SAULESPUĶES SORAYA
  Kods: 475012841195

  Sēj maijā tieši dobē saulainā, no vējiem aizsargātā vietā 2-3 sēklas vienā ligzdiņā 20x50 cm attālumā. Vēlāk dīgstus retina, atstājot pa vienam ligzdā. Zied no augusta līdz salnām. Auga augstums ap 150 cm. Viengadīgas.

  1,00 €
  IZPĀRDOTS
 • SAULESPUĶES FORMULA
  Jauns
  SAULESPUĶES FORMULA
  Kods: 475012841493

  Dēstu podiņos sēj aprīlī siltumnīcā vai aprīlī, maijā dārzā dobē. Laukā izstāda maijā, jūnijā trūdvielām bagātā augsnē. Zied no jūlija līdz septembrim. Izmanto dekoratīvajos vasaras puķu stādījumos, grieztiem ziediem. Augstums 160 cm.

  0,37 €
  IZPĀRDOTS
Uzrāda 1 - 10 no 10 vienībām