PUĶU SĒKLU MAISĪJUMI

Sadaļas

Puķu maisījumi ir īpaši piemēroti, ja vēlaties izveidot ziedošas pļavas vai raibas puķu dobes. Līdz ar pirmajiem ziediem, tie sev līdz atnes vasarīgu atmosfēru. Ziedi ienes dārzā vairāk dzīvību arī netiešā veidā, pievilinot bites, tauriņus, putnus un citus apputekšņotājus.  Puķes ir viens no galvenajiem dārza ainavas veidošanas rīkiem, kāds ir dārznieka rīcībā. Tās var stādīt dobēs, noklājot melnzemi ar krāsainu un aromātisku paklāju, kas ir pieskaņots dārznieka gaumei un kopējai atmosfērai, kas ir pieskaņota tā gaumei. Dažādu puķu sugas ļoti atšķiras savā starpā pēc to ziediem, izmēriem, ziedēšanas laikiem, funkcionalitātes un audzēšanas grūtības. Pateicoties šai daudzveidībai, puķes piedāvā piemērotāko risinājumu katra dārza vajadzībām un, kombinējot dažādu sugu puķes, ir iespējams vienā dārzā apvienot ļoti dažādu funckionalitāti un estētiskās īpašības. Puķes ir viens no līdzekļiem, kas veido atmosfēru ap jūsu mājokli, caur kuru izsakas jūsu personība. VeikalsDārzam.lv piedāvā plašu klāstu dažādu puķu sēklu un sēklu maisījumu augstākajā kvalitātē un visizdevīgākajās cenās visās internetā. 

Lasīt vairāk
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • Čemuru neļķes Pinocchio
  Kods: 477016822125 GTG Seklos
  Dianthus barbatus L.

  Daudzgadīgas, audzē kā divgadīgas puķes. Stāda puķu dobēs, piemērotas pušķiem, noplūktas ilgi stāv ūdenī. Ziedkopas 10 cm diametrā, sastāv no pildītiem ziediņiem, zied ilgi un bagātīgi. Mazprasīgas pret gaismu, izturīgas pret salnām, ziemā nav jāpiesedz. Augi iespējas paši, tāpēc vienā vietā var augt 4–5 gadus. 

  1,15 €
 • Damaskas nigellas
  Kods: 477016822306 GTG Seklos
  Nigella damascena

  Viengadīgas, viegli audzējamas puķes. Sēj ziedošās pļavās, puķu dobēs, ziedus plūc pušķiem. Kaltē sausiem pušķiem. Izkaltušajām sēklām ir muskata smarža, ļoti patīkama garša, tās bez uz kliņģeriem, pievieno skābētiem gurķiem, kāpostiem. Pret augsni nav prasīgas.

  1,15 €
 • DZIEDZERAINĀS NEMĒZIJAS CARNIVAL
  Kods: 477016824300
  Nemesia strumosa benth.

  Viengadīgas, 20–25 cm augstas, ilgi un bagātīgi ziedošas puķes. Labi aug vieglā, mitrā augsnē. Sēklas ļoti sīkas, tās sēj kastēs, ar zemi neapber, tikai viegli iespiež augsnē. Sēklas +20 °C temperatūrā sadīgst 10-12 dienās. Piemērotas audzēšanai iekarināmos groziņos, puķu podos, balkonu kastēs. Pēc noziedēšanas nemēzijas ieteicams nogriezt, tās tūlīt...

  0,79 €
 • HIBRĪDĀ LIELZIEDU PETŪNIJA BLUEBERRY LIME JAM
  Kods: 477016824293 Lucia Elite
  Petunia hybrida grandiflora

  Šis viengadīgo puķu maisījums piemērots audzēšanai puķu podos un kastītēs, kā arī puķu dobēs. Petūnijas savstarpēji lieliski sader, veidojot oriģinālu krāsu kompozīciju. Šīs petūnijas iespējams audzēt ar salmenēm, dihondrām un suterāmLabvēlīgos augšanas apstākļos aug ātri, audzēšanai jāizvēlas no vēja aizsargāta vieta puķudobē, kur ir ūdeni un gaisu...

  2,45 €
 • KĀPELĒJOŠĀS KOBEJAS
  Kods: 477016822203
  Cobaea scandens Cav.

  Daudzgadīgas, audzēs kā viengadīgas. Vīteņaugi. Ziedi zvanveida formas, lieli, augi izaug līdz 4 m augsti, Stāda balkonos, pie žogiem, piemēroti lapeņu apzaļumošanai. Labi aug un zied saulainā, siltā vietā, auglīgā zemē. Dīgst ilgi, sēklas diedzē temperatūrā, kas nav zemāka par +18 °C, sadīgst 14—20 dienu laikā. Dēstus izstāda ārā, kad beigušās pavasara...

  0,99 €
 • Kāršrozes Chater’s
  Kods: 477016824903 GTG Seklos
  Alcea rosea

  Divgadīgas puķes. Šīs skaistules iederas visur, kur nepieciešami augsti augi ar košiem ziediem. Audzē pie žogiem, ēkām, lauku sētās. Vienu reizi iesētas kāršrozes augs ilgus gadus. Audzēšanai izvēlas no vēja pasargātu, saulainu vietu, auglīgu augsni, dienvidu pusi. Uz viena kāta uzzied līdz 30 ziediem. 

  1,85 €
 • Kāršrozes Summer carnival
  Kods: 477016824904 GTG Seklos
  Alcea rosea

  Divgadīgas puķes. Šīs skaistules iederas visur, kur nepieciešami augsti augi ar košiem ziediem. Audzē pie žogiem, ēkām, lauku sētās. Vienu reizi iesētas kāršrozes augs ilgus gadus. Audzēšanai izvēlas no vēja pasargātu, saulainu vietu, auglīgu augsni, dienvidu pusi. Uz viena kāta uzzied līdz 30 ziediem.  

  1,15 €
 • Kreses
  Kods: 477016824109 GTG Seklos
  Tropaeolum majus L.

  Viengadīgas puķes. Ziedi 4–5 cm diametrā. Bagātīgi zied no jūnija beigām līdz rudenim. Vislabāk aug saulainā vietā un gaišā paēnā, pret augsni mazprasīgas. Piemērotas stādīšanai apstādījumos, uz balkoniem, pie sētām. Neiztur salnas.

  1,35 €
 • LIELZIEDU PORTULAKAS
  Kods: 477016825101
  Portulaca grandiflora Hook.

  Viengadīgas, viegli audzējamas, 10 cm augstas puķes. Ziediņi 4-6 cm diametrā, daļēji pildīti. Bagātīgi zied no jūnija līdz salnām. Audzē saulainā un sausā vietā. Labi aug nabadzīgā mālsmilts augsnē, nepatīk pārlieka mēslošana un ūdens. Piemērotas alpinārijiem, nogāžu apzaļumošanai, akmens sieniņām. Iesētās sēklas ar substrātu neapber.

  0,69 €
 • PUĶU MAISĪJUMS
  Kods: 477016828114 Lucia Elite

  Viengadīgu, viegli audzējamu, krāsainu puķu maisījums – aizsardzībai pret kailgliemežiem un gliemežiem. Maisījumā esošās puķu sugas atbaida kailgliemežus un gliemežus, tāpēc maisījumā esošās sēklas ieteicams audzēt vietās, kur aug dārzeņi, ko iecienījuši šie kaitēkļi. Tāpēc šo maisījumu var audzēt ne tikai puķu dobēs, bet arī dārzā, kur aug salāti,...

  1,55 €
 • PUĶU MAISĪJUMS BUTTERFLY
  Jauns
  PUĶU MAISĪJUMS BUTTERFLY
  Kods: 477016828122

  Krāsainu, patīkami smaržojošu puķu maisījums vasaras puķu dobēm. Pie spilgtkrāsu smaržīgiem ziediem lido bites un tauriņi. Sēklas var iesēt tieši puķu dobē. Audzēšanai jāizvēlas saulaina vieta, ūdens un gaisa caurlaidīga augsne.  

  1,15 €
 • Puķu maisījums Japanese flower mix
  Kods: 477016828116 GTG Seklos

  Krāsains, patīkami smaržojošs puķu maisījums vasaras puķu dobēm. Maisījumā esošās puķes zied dažādu krāsu ziediem, radot krāsainu “puķu paklāju”. Īpaši piemērotas audzēšanai brīvas formas puķu dobēs, labi sader ar citām puķēm. Pret augsni mazprasīgas. Ja ļausiet ziediem noziedēt un nogatavināt sēklas, mākamajā gadā daļa augu sadīgs un iepriecinās jūs ar...

  1,15 €
 • PUĶU MAISĪJUMS TUBINGER
  Jauns
  PUĶU MAISĪJUMS TUBINGER
  Kods: 477016828121

  Krāsainu, patīkami smaržojošu puķu maisījums vasaras puķu dobēm. Pie spilgtkrāsu smaržīgiem ziediem lido bites un tauriņi. Sēklas var iesēt tieši puķu dobē. Audzēšanai jāizvēlas saulaina vieta, ūdens un gaisa caurlaidīga augsne.  

  0,99 €
 • Puķu maisījums Tuninger mix. For bees
  Kods: 477016828115 GTG Seklos

  Krāsains, patīkami smaržojošs puķu maisījums vasaras puķu dobēm. Zied ilgi, pie ziediem lido bites un tauriņi. Īpaši piemērotas audzēšanai brīvas formas puķu dobēs, labi sader ar citām puķēm. Pret augsni mazprasīgas. Ja ļausiet ziediem noziedēt un nogatavināt sēklas, mākamajā gadā daļa augu sadīgs un iepriecinās jūs ar brīnišķīgiem ziediem.

  1,85 €
 • PUĶU SĒKLU MAISĪJUMS EVERLASTING
  Kods: 477016828118

  Maisījuma sastāvā – 22 sugu puķes. Puķes lieliski sader savā starpā, piemērotas audzēšanai puķu dobēs, puķu podos. Ziedus var griezt pušķiem, kaltētus izmanto floristikas kompozīcijām. Audzēšanai izvēlas ūdenscaurlaidīgu un gaisa caurlaidīgu augsni. Ja vēlas, lai puķes uzziedētu agrāk, puķu dobēs  ieteicams stādīt stādus.  

  0,79 €
 • PUĶU SĒKLU MAISĪJUMS LAST MINUTE
  Kods: 477016828119

  Maisījuma sastāvā – 22 sugu puķes. Šis krāsainais viegli audzējamo puķu maisījums patiks iesācējiem puķkopjiem. Puķes lieliski sader savā starpā, piemērotas audzēšanai puķu dobēs, puķu podos. Audzēšanai izvēlas ūdenscaurlaidīgu un gaisa caurlaidīgu augsni. Ja vēlas, lai puķes uzziedētu agrāk, puķu dobēs ieteicams stādīt stādus.   

  0,79 €
 • RAGAINĀS VIJOLĪTES*JŪRMALAS LOBULĀRIJAS WINE COOLER
  Kods: 477016824292 Lucia Elite
  Petunia hybrida grandiflora

  Audzējamas kā viengadīgi augi. Šis maisījums piemērots audzēšanai puķu podos un kastītēs, kā arī puķu dobēs. Vijolītes un sudrabzālītes lieliski sader kopā, veidojot zilu un baltu ziedu kompozīciju. Baltiem ziediem ziedošās sudrabzālītes izdala patīkamu aromātu, bet zilās vijolītes piešķir maisījumam rotaļīgumu. Labvēlīgos augšanas apstākļos aug ātri,...

  2,45 €
Uzrāda 1 - 17 no 17 vienībām