SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
0 3

Magones

Magones ir ļoti populāri dārza augi, kas izrotā dārzu ar saviem koši sarkanajiem ziediem. Šie augi parasti ir viengadīgi, 60-100 cm augsti. Ziedi ir taisni, parasti nemēdz zaroties. Visbiežāk izzied tikai viens zieds. Magoņu ziediem ir apaļa forma ar aptuveni 2-5 centimetrus lielu diametru. Magoņu sēklas ir mazas, tumši pelēkas vai bālganas. Parasti šie augi zied jūnijā. Sēklas iespējams novākt no jūlija līdz septembra sākumam. Viegli audzējami ziedi, kas neprasa īpašu uzmanību. Labi augs arī neauglīgās augsnēs, saulainā vietā. Magones iespējams stādīt kopā ar citām puķēm vai audzēt vienas. Lieliski saderēs kopā ar kumelītēm un rudzupuķēm. Interneta veikalā Veikalsdarzam.lv atrodamas dažādas magoņu sēklas. Iegādājieties tās un padariet savu dārzu košāku ar šiem skaistajiem ziediem!

Read more
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • KAILSTUBLĀJA MAGONES VICTORY GIANT
  Kods: 477016828007

  Daudzgadīgas puķes ar krāsainiem ziediem. Efektīgi izskatās puķu dobēs starp citiem ziedošiem augiem un tad, ja tās iestādītas atsevišķi. Krāsainiem magoņu ziedi neatkārtojami izskatās ziedošās pļavās. Ja ļausiet nobriest sēklām, iesēsies pašas. Labi aug auglīgā, ūdens caurlaidīgā augsnē, saulainās vietās. Vienā vietā var augt vairākus gadus.

  2,55 €
 • MIEGA MAGONES HEN & CHICKENS
  Kods: 477016828004

  Viengadīgas viegli audzējamas puķes. Ziedi divkrāsaini, augs 60-90 cm garš. Viegli audzējamas, bagātīgi zied. Pret augsni mazprasīgas, labi aug arī nabadzīgā augsnē, saulainā vietā. Audzē puķu dobēs, grupās ar citām puķēm, var sēt zālājā. Labi sader kopā ar rudzupuķēm, pīpenēm. Pumpura fāzē noplūktus ziedus var izmantot sauso ziedu...

  0,69 €
Uzrāda 1 - 2 no 2 vienībām