SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
0 1
Audzēšanas vieta
more... less
Preču zīme
more... less
Augu augstums, cm
more... less

Krustaine (sudrablapu)

Šī auga nosaukums latīņu valodā ir vārdu savienojums - ''zemes augs'' un ''vecs cilvēks'' - pelēkas lapas noteikti ietekmēja uz nosaukumu. Tāpēc krustaine simbolizē gudrību.
Krustaini bieži audzē kā viengadīgu augu. Pilsētas dārznieki, vasarnīcas saimnieki īpaši godina krustaini par iespaidīgo izskatu jebkurā dobē.
Rietumeiropā tas ir tradicionāls balkona kastīšu rotājums Ziemassvētkiem.
Krustaine dod priekšroku augšanai tiešos saules staros uz labi nosusinātā, pat smilšainā augsnē. Tomēr pēdējā gadījumā viņiem būs nepieciešama regulāra laistīšana. Tāpat kā daudzi sudrablapsu augi var panest ilgstošu sausumu.
Tajā pašā laikā, tāpat kā lielākajai daļai augu ar ''pūkainu'' lapotni tie absolūti nepieļauj ilgstošu mitruma stagnāciju un nav pielāgoti lietainiem laika apstākļiem mēnešiem ilgi. Sākumā lapotne kļūst slimīgi zaļa, un pēc tam augs nomirst. Sezonas laikā (līdz augustam) krustaini ieteicams barot ar minerālmēslojumu kompleksu.
Piešķirs savai ziedu dobei īpašas krāsas!

Lasīt vairāk
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • PELĒKĀ KRUSTAINE SILVERDUST
  -30%
  0,89 € 0,62 € / GAB
  PELĒKĀ KRUSTAINE SILVERDUST
  Kods: 4770168277014

  Pelēkā krustaine | SilverdustDivgadīgas, 20–25 cm augstas puķes, vienas no populārākajām fona puķēm. Dekoratīvas ar savām pelēkajām lapām, lieliski sader ar košu krāsu puķēm. Piemērotas apstādījumiem, audzē podos, balkonu kastēs. Ar tām var aizpildīt atstarpes puķu dobēs, alpinārijos. Mazprasīgas pret augsni. Sēklas sēj agri, dēstus piķē pa vienam...

  • Preču zīme: ŽALIA STOTELĖ
  • Svars: 0.2 g
 • PELĒKĀ KRUSTAINE SILVERDUST
  -30%
  0,45 € 0,32 € / GAB
  PELĒKĀ KRUSTAINE SILVERDUST
  Kods: 4750128414413

  Dēstiem sēj martā, aprīlī siltumnīcā. Maijā, jūnijā pārpiķētus dēstus izstāda grupu stādījumos laukumos, dobju apmalēs. Noderīgas dekoratīvajiem puķu stādījumiem. Auga augstums 20 cm.

  • Preču zīme: KURZEMES SĒKLAS
  • Svars: 0.2 g