SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
0 3
Ražotāji

Spināti

Tiek uzskatīts, ka spināti ir cēlušies Senās Persijas impērijā, no kurienes tie izpletās cauri visai Eiropai, līdz 12. gadsimta beigām. Spināti ātri ieguva ļoti veselīga zaļuma reputāciju, pie kuras tie ir pieturējušies līdz pat mūsdienām. Un pelnīti. Spināti satur karotenoīdus, kas palīdz pret uztūkumu un samazina vēža veidošanās risku. Karotenoīdi ir arī īpaši vērtīgi acu veselības un redzes uzlabošanā. Spināti satur arī augstu dzelzs līmeni, kas to padara par iecienītu produktu veģitāriešu un grūtnieču vidū. Kvalitatīvus spinātus ir viegli atpazīt pēc to lapu krāsas, jo veselīgiem, pilnībā gataviem eksemplāriem ir jābūt ar tumši zaļām lapām. Nenogatojušos spinātus var atšķirt arī pēc garšas, tai esot vājākai un ar mazliet metālisku piegaršu. Gatavojot maltītes, spinātus ir labāk sautēt vai ēst svaigus, bet vajadzētu izvairīties no to vārīšanas ūdenī, lai tie saglabātu pēc iespējas vairāk vērtīgo uzturvielu. VeikalsDarzam.lv piedāvā lielu izvēli dažādu zaļumu un garšaugu sēklu par izdevīgām cenām, kas padarīs veselīgāku jūsu ēdienkarti. 

Read more
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • SPINĀTI DĀRZA GEANT D'HIVER ES
  -50%
  SPINĀTI DĀRZA GEANT D'HIVER ES
  Kods: 477016814718 GTG Seklos

  Ātri augoši un viegli aprūpējami lapu dārzeņi. Pārtikā izmantojamās lapas jānovāc pirms augs sācis ziedēt. Lapas izmanto svaigā veidā vai arī sautē un konservē. Agrākai ražai tiek stādīti siltumnīcā, bet vēlāk var audzēt arī dārzā. Lai iegūtu ilgstošu ražu, jāstāda ik pēc 2 nedēļām. Neaudzē līdz jūlija vidum.

  1,85 € 0,93 €
 • JAUNZĒLANDES SPINĀTI
  Kods: 477016814706

  Lapas gaļīgas, biezas, ar spinātu garšu, bet sīkākas, ilgi nepāraug, uzkrāj daudz C vitamīna, karotēna. Uzturā lieto jaunas lapiņas un lapu kātiņus. Pēc nogriešanas ataug. Siltummīļi, audzē vasarā. Vislabāk ražo vidēji smagā, trūdvielām bagātā un pietiekami auglīgā augsnē.

  0,69 €
 • DĀRZA SPINĀTI VIROFLAYY
  Kods: 477016814708 Lucia Elite

  Vidēji agrīna ļoti ražīga šķirne. Pētījumos ir konstatēts, ka spinātu sula, salīdzinot ar citu dārzeņu sulu, visvairāk aptur vēža šūnu veidošanos cilvēka organismā. Vieni no vērtīgākajiem dārzeņiem: no lapām gatavo salātus, biezputras, zupas, tos var konservēt ziemai. Vislabāk ienākas vidēji smagā, trūdvielām bagātā un pietiekami auglīgā augsnē. Sēj agri...

  1,55 €
 • SPINĀTI AMADOR H
  Kods: 477016814725

  Augi lekni, ar apaļām, gaļīgām, tumši zaļām lapām. Hibrīdu sēj pavasara un rudens ražai. Spinātu lapas ir vērtīgas ar tajās esošajiem vitamīniem, minerālvielām un citām organismam nepieciešamām vielām: C, K, A, B grupas vitamīniem, kalciju, folijskābi, dzelzi.

  0,89 €
 • SPINĀTI DĀRZA LAGOS H
  Kods: 477016814715

  Sulīgi augi ar tumši zaļām, gaļīgām lapām. Hibrīda sēklas tiek sētas no pavasara līdz rudenim. Spinātu lapās ir daudzi vitamīni, minerālvielas un citas ķermenim nepieciešamas uzturvielas: C, K, A un B grupas vitamīni, kalcijs, folijskābe un dzelzs. Lapas var ēst, likt biezputrās, gatavot no tām zupas vai konservēt ēšanai ziemā.

  0,89 €
 • SPINĀTI SCORPIUS H
  Kods: 477016814720 Lucia Elite

  Agrīna hibrīdšķirne, audzējama pavasara, vasaras un rudens ražai. Lapas maigas, sulīgas, ar labu garšu, zaļas, ar īsiem kātiņiem, piemērotas ēšanai svaigā veidā un saldēšanai. Raža novācama 20–25 dienas pēc izdīgšanas. Piemērota audzēšanai uz atklātiem balkoniem – izaug mazas lapiņas; audzējot dārzā – ražo bagātīgi. Labvēlīgos augšanas apstākļos ilgi...

  2,15 €
 • SPINĀTI RED CARDINAL H
  Kods: 477016814713

  Audzē agra pavasara un rudens ražai. Veģetācijas periods 30—40 dienas no iespēšanas. Lapiņas plānas, zaļas ar sārtām dzīsliņām, sārtu kātiņu. Sēj martā vai septembrī, blīvāk nekā citas šķirnes. Lieto svaigus, piemēroti pārstrādei. Spinātu lapas ir vērtīgas tajos esošo vitamīnu, minerālvielu un citu organismam nepieciešamo vielu dēļ.

  0,89 €
 • SPINĀTI GEANT D'HIVER
  Kods: 477016814705

  Vislabāk aug auglīgā augsnē. Sēj agri pavasarī, iesējot karstā laikā (vasaras vidū), raža nebūs liela. Lai iegūtu agru ražu, sēj rudenī. Spināti ir vieni no vērtīgākajiem dārzeņiem — no lapām gatavo salātus, biezeņus, zupas, tos var konservēt ziemai. Uzturvērtības dēļ ļoti piemēroti bērnu un diētiskajam uzturam.

  0,69 €
 • SPINĀTI JAUNZĒLANDES
  -50%
  SPINĀTI JAUNZĒLANDES
  Kods: 477016814719 GTG Seklos

  Garša atgādina spinātus, tikai lapas ir nedaudz cietākas un parasti spināti neaug tik gari. Lapas ir zaļā krāsā, ar maziem kātiņiem un garām lapām. Tās var griezt. Šos augus audzē pavasara, vasaras un rudens ražai. Vislabāk būs piemērota vidēji mitra un pietiekami auglīga augsne.

  1,15 € 0,58 €
 • SPINĀTI MATADOR
  Kods: 477016815134

  Pārtikā lieto zaļās lapas, no kurām gatavo salātus, putras, zupas, tās var konservēt ziemai. Sēj agri pavasarī, iesējot karstā laikā (vasaras vidū), raža nav liela. Lai iegūtu agru spinātu ražu, sēj rudenī.

  0,79 €
 • DĀRZA SPINĀTI GEANT D'HIVER
  Kods: 477016810915

  Vidēji agrīna, ļoti auglīga šķirne. Audzē līdzīgi kā salātus. Sēklas sēj agrā pavasarī vai rudenī. Ja sēsiet karstumā - raža būs ļoti slikta. Vislabāk patiks diezgan auglīgas augsnes ar zemāku temperatūru. Līdz sēšanas laikam jāuzglabā sausumā.

  0,79 €
 • DĀRZA SPINĀTI CORVAIR H
  Kods: 477016814714

  Nepiemīt tendence izziedēt. Lapiņas ovālas. Audzē pavasara, vasaras un rudens ražai. Labi aug gan vēsākos, gan karstākos laika apstākļos. Lai priecātos par agru spinātu ražu, spinātus sēj rudenī. Spinātu lapas ir vērtīgas tajās esošo vitamīnu, minerālvielu un citu organismam nepieciešamo vielu dēļ: C, K, A, B grupas vitamīnu, kalcija, folijskābes, dzelzs...

  0,79 €
 • SPINĀTI DĀRZA SCORPIUS H
  Kods: 477016814716 Lucia Elite

  Agrīna hibrīdu šķirne, ko audzē pavasara, vasaras un rudens ražai. Lapas ir maigas, sulīgas, labi garšas, zaļas, ar īsiem kātiem, piemērotas lietošanai svaigā vai saldētā veidā. Dīgšana notiek pēc 20-25 dienām. Piemērots audzēšanai uz atvērtajiem balkoniem - tad aug mazas lapas ja audzē dārzos - būs pilnīga raža. Labvēlīgos augšanas apstākļos ilgi neveido...

  2,15 €
Uzrāda 1 - 13 no 13 vienībām