SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
0 2

Selerija

Mūsu valstī selerijas ir patiesi populāri dārzeņi! Tās iedalās gan sakņaugos, gan kātu, gan arī lapu augos. Šie augi piemēroti audzēšanai jebkurai dārzā. No tiem iespējams iegūt gan mazas, gan arī brangas saknes. Selerijai ļoti svarīga ir tieši augšanas vieta, tāpēc vasarā iesakām pievērst īpašu uzmanību ūdens daudzumam augsnē. Protams, arī seleriju saknes iespējams sēt pēc tam. Tām ir ļoti laba dīgtspēja. Lapu selerijas neveido brangas saknes, tās drīzāk ir plānas un sakņainas. To galā aug tumši zaļas lapas, kurās ir daudz ēterisko eļļu. Tās var izmantot dažādu garšvielu vietā. Selerijas, to īpašo prasību dēļ, parasti audzē tikai vienu gadu. Seleriju var ēst svaigu, žāvēt, saldēt vai vārīt! Šis augs piešķirs īpašu aromātu jebkuram ēdienam. Vēl pie tam, tas lieliski palīdzēs dažādot uzturu un padarīt jebkuru maltīti krietni veselīgāku. Izvēlieties savas seleriju sēklas no mūsu plašā klāsta interneta veikalā Veikalsdarzam.lv!

Read more
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • SAKŅU SELERIJAS ASTERIX H
  Kods: 477016814026
  Apium graveolens

  Noturīgs pret izziedēšanu un septoriozi. Audzē agrai ražai ar lapu kātiem (90 dienu laikā no stādu izstādīšanas) vai glabāšanai ziemā (130 dienu laikā no stādu izstādīšanas). Stādus augsnē stāda ne dziļāk kā stādu audzētavā – tikai tad var gaidīt labu ražu. Uzturā lieto svaigas, sautētas, ceptas, saldētas. Ēdienam dod ne tikai patīkamu aromātu, bet arī...

  0,89 €
 • SAKŅU SELERIJAS PRESIDENT
  Kods: 477016814001
  Apium graveolens

  Saknes vidēji lielas vai lielas, apaļas, gludas, nedaudz spīdīgas. Tās viegli novākt un notīrīt. Izturīgas pret mozaīkas vīrusu un septoriozi. Piemērotas lietošanai svaigā veidā, sautēšanai, cepšanai. Iztur salu, tāpēc ražu var novākt vēlu - oktobra otrajā pusē. Vislabāk ienākas vidēji smagā, trūdvielām bagātā, labi iestrādātā, ne slapjā augsnē.

  1,75 €
 • SELERIJAS MALACHIT
  Kods: 477016814019
  Apium graveolens

  Veģetācijas periods 80-90 dienas. Lapu kāti resni, gaļīgi, zaļā krāsā, apmēram 40-70 cm gari. Vislabāk ienākas smagā, trūdvielām bagātā, labi iestrādātā, bet ne slapjā augsnē. Lieto svaigus, vāra, sautē.

  0,69 €
 • SELERIJAS NUGET
  Kods: 477016814020
  Apium graveolens

  Izaug 80-90 dienu laikā pēc sējas. Lapu kāti resni, gaļīgi, dzeltenā krāsā, apmēram 40-70 cm gari. Vislabāk ienākas smagā, trūdvielām bagātā, labi iestrādātā, bet ne slapjā augsnē.

  0,69 €
Uzrāda 1 - 4 no 4 vienībām