SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
0 1

Rāceņi

Rāceņi mūsu valstī zināmi jau sen, bet savu popularitāti tie guvuši salīdzinoši nesen. Šie dārzeņi ir līdzīgi burkāniem, tikai nedaudz mīkstāki. Tie ir izturīgi pret salu un nav izvēlīgi pret augšanas apstākļiem. Labi glabājas arī ziemas periodā. Audzē tāpat kā citus līdzīgus sakņu augus. Vislabāk tiem patiks auglīgas un irdenas augsnes. Šos dārzeņus vislabāk stādīt pavasarī, kad uzziedējuši pirmie pavasara ziedi. Tā kā tiem bieži uzbrūk visādi kaitēkļi, iesakām tos mēslot ar svaigiem kūtsmēsliem. Ja vasara ir īpaši karsta un augsne ir sausa, iesakām šos augus papildus laistīt. Izaugs ļoti ātri, tāpēc tos var stādīt vairākas reizes gadā. Ja vēlaties saglabāt rāceņus visu cauru ziemu, tie būs jāstāda jūnija beigās-jūlija sākumā. Tā kā tiem īpaši nepatīk sals, pēdējo ražu iesakām novākt tieši pirms pirmā sala. Rāceņu sēklas iespējams iegādāties interneta veikalā Veikalsdazram.lv! 

Read more
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • RĀCEŅI PLATTE WITTE MEI
  Kods: 477016811009

  Viena no agrīnākajām rāceņu šķirnēm. Saknes un mīkstums baltā krāsā, sulīgs, ar maigu garšu. Pārtikā var lietot arī jaunās lapiņas. Sēj tieši augsnē no marta beigām līdz jūnija sākuma. Sējumu retina, atstājot tikai spēcīgākos augus. Svarīgi ražu novākt laikā, jo pārauguši rāceņi ir cieti un negaršīgi. Rāceņu garša mainās arī mitruma trūkuma dēļ.  

  0,69 €
 • RĀCEŅI PURPLE TOP WHITE GLOBE
  Kods: 477016811001

  Saknes apaļas, baltas ar violeti-rozā virspusi. Mīkstums sulīgs. Dēstus stāda vai sēj tieši uz lauka. Ražu vāc 60 dienas pēc stādīšanas. Pārtikā lieto svaigas, vārītas un marinētas saknes. Labi glabājas ziemā. Pret augsni mazprasīgi.

  0,59 €
 • RĀCEŅI PETROWSKI
  Kods: 477016813800

  Raža ienākas 65-75 dienas pēc sadīgšanas. Saknes plakani apaļas, aptuveni 250 g smagas, ar ieliektu apakšējo daļu. Miza un mīkstums dzeltens, sulīgs, salds. Rāceņus lieto svaigus, vārītus un sautētus. Agrā pavasarī pārtikā var lietot arī rāceņu lapas, kuras uzturvērtībā neatpaliek no spinātiem.

  0,69 €
 • RĀCENIS DES VERTUS MARTEAU
  -0,44 €
  RĀCENIS DES VERTUS MARTEAU
  Kods: 477016813801

  . Izaug 40 dienās pēc sadīgšanas. Saknes garenas, baltā krāsā. Mīkstums kraukšķīgs, sulīgs, ar maigu garšu. Sēj tieši augsnē no marta beigām līdz jūnija vidum. Asni panes salnas līdz –4 °C. Pārtikā var lietot arī jaunās lapiņas. Sējumu retina, atstājot tikai spēcīgākos augus. Pret augsne nav prasīgi. 

  0,69 € 0,25 €
 • RĀCEŅI GOLDANA
  Kods: 477016811008

  Vidēji agrīna šķirne. Stāda stādus vai sēj tieši augsnē. Ražu novāc pēc 90 dienām, bet šo šķirni var audzēt arī mazu rāceņu iegūšanai – tad saknes novāc pēc 7–8 nedēļām no sēklu sadīgšanas, kad tie ir tenisa bumbiņas lielumā. Saknes ir apaļas, mīkstums dzeltenīgs, sulīgs, maigs un saldens. Pārtikā lieto svaigus, vārītus, marinētus, tāpat var ēst arī jauno...

  0,69 €
 • RĀCEŅI PETROWSKI
  Jauns
  RĀCEŅI PETROWSKI
  Kods: 475012812379

  Sēj dārzā dobē vairākos termiņos sākot no aprīļa. Augsnes ziņā neizvēlīgs dārzenis. Rāceņus patērē svaigā viedā, salātos, sakņu zupās, sautējumos, kā arī sāla un skābē.

  0,37 €
  IZPĀRDOTS
 • KĀĻI WILHELMSBURGER SATOR ØTOFTE
  Jauns
  KĀĻI WILHELMSBURGER SATOR ØTOFTE
  Kods: 475012812344

  Sēj sākot no aprīļa beigām līdz jūnijam. Veģetācijas perioda garums no uzdīgšanas līdz nobriešanai ilgst 110-130 dienas. Augšanas periodā svarīgs ir vienmērīgs mitruma nodrošinājums. Labi glabājas ziemā.

  0,37 €
  IZPĀRDOTS
Uzrāda 1 - 7 no 7 vienībām