SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
0 1
Ražotāji

Rabarberi

Rabarberi ir ikgadējs augs, kas tiek plaši pielietots dažādu desertu un ievārijumu pagatavošanā. Tikai rabarbera stublāji ir lietojami uzturā. Rabarberu lapas ir indīgas, tādēļ esiet uzmanīgi, lai tās nenokļūst ēdienā. Tos ir viegli stādīt un tie neprasa daudz dārznieka pūļu un uzmanības augšanas periodā. Pirms rabarberu stādīšanas, attīriet izvēlēto vietu no no nezālēm. Ir ieteicams uzrakt rabarberiem paredzēto augsni, lai atbrīvotos no ikgadējo nezāļu saknēm. Lai arī rabarberi augs gandrīz jebkādos apstākļos, brangākai ražai ir ieteicams izvēlēties labi irdinātu un bagātu augsni. Rabarberi ir jāstādā ļoti agri pavasarī, tiklīdz zeme ir atsalusi un apstrādājama. Lai augsne būtu bagātīgāka, iejauciet tajā kompostu, ieturētu dabīgo mēslojumu vai citus organiskos bagātinātājus. Pirmajā rabarberu audzēšanas gadā nelietojiet mākslīgos mēslošanas produktus, jo tiešs kontakts ar nitrātiem var nonāvēt rabarberu stādus. VeikalsDarzam.lv piedāvā plašu klāstu ar rabarberu un citu dārzēņu sēklām par izdevīgākajām cenām. Pie mums jūs atradīsiet visu nepieciešamo, lai raža jūsu dārzā būtu tik bagātīga, kā vēl nekad iepriekš. 

Read more
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • DĀRZA RABARBERI VIKTORIJA
  -50%
  DĀRZA RABARBERI VIKTORIJA
  Kods: 477016813400 GTG Seklos

  Daudzgadīgs augs ar barojošiem, svaigiem, gardiem un skābeniem kātiem. Var ēst svaigā veidā vai pievienot ievārījumiem, kompotiem. Jāstāda kā stādus nākamajā gadā var pārstādīt. Vienā vietā var augt 5-6 gadus. Vislabāk tie augs auglīgā augsnē, grūti pārziemot.

  1,35 € 0,68 €
 • DĀRZA RABARBERI VIKTORIJA
  -30%
  DĀRZA RABARBERI VIKTORIJA
  Kods: 477016813401

  Lapu kāti gari, nedaudz kantaini, sarkani vai sārti. Tajos daudz C un P vitamīna, minerālvielu, organisko skābju. No kātiem vāra kompotu, marmelādi, ievārījumu, spiež sulu. Labi aug trūdvielām bagātā, mitrā, bet ne slapjā augsnē. Vienā vietā var augt 10 un vairāk gadus.

  0,69 € 0,48 €
Uzrāda 1 - 2 no 2 vienībām