SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
0 1
Ražotāji

Pastinaki

Pastinaki ir sakņu dārzeņi baltā vai dzeltenīgā krāsā. To forma ir garena, pēc izskata ir ļoti līdzīgi burkāniem. Garšo līdzīgi selerijai un pastinakiem. Šos dārzeņus uzskata par ļoti veselīgiem un uzturvielām bagātiem. Īpaši tos iesaka ēst cilvēkiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nevar ēst kartupeļus. Pastinaki var izaugt līdz 30 cm gari. Iekšpusē tie ir balti vai dzeltenīgi, bet no ārpuses - gaiši dzelteni. Atkarībā no augšanas apstākļiem, pastinaka saknes var būt dažādās formās ar dažādiem atzarojumiem. Vidēji viena sakne sver aptuveni 100 līdz 300 g. Interesants fakts - pastinaku saknēs, salīdzinot ar burkāniem, ir daudz vairāk vitamīnu un minerālvielu. Tie satur arī ļoti daudz kālija. Pastinakus bieži vien lieto kā piedevu salātiem, sautējumiem, garšvielu maisījumiem un zupām, bet tos var ēst arī svaigā veidā, termiski neapstrādātus. Pastinaki - viegli audzējami dārzeņi. Parasti tos sēj martā, stādaudzētavās, bet maijā - tieši augsnē, aptuveni 1,5-2,5 cm dziļumā. Nesatraucieties, sēklas dīgst diezgan lēni, tāpēc raža noteikti nebūs pārāk agra. Ienāciet interneta veikalā Veikalsdarzam.lv un izvēlieties savas pastinaku sēklas tiešsaistē!

Read more
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • PASTINAKI ALBION H
  -0,54 €
  PASTINAKI ALBION H
  Kods: 477016812607

  Saknēm ir konusa veida forma, laba garša, lieliska tekstūra un ļoti balta krāsa. Ilgstoši nezaudē savu krāsu. Garša līdzīga selerijām un pētersīļiem. Ļoti vērtīgs dārzenis, kurā ir ļoti daudz kālija. Lieto svaigā veidā, vārītu, ceptu, sautētu vai konservētu. Vislabāk augs vidēji blīvā augsnē. Sēklas dīgst ļoti lēnām. Šie sakneņi var arī pārziemot - ja...

  0,89 € 0,35 €
 • PASTINAKI GUERNSAY
  -30%
  PASTINAKI GUERNSAY
  Kods: 477016812604

  Ļoti vērtīgs dārzenis, satur daudz kālija. Lieto svaigus, vārītus, ceptus, sautētus un konservētus.. Vislabāk aug vidēji smagā, trūdvielām bagātā augsnē. Sēklas dīgst lēni. Saknes var pārziemo laukā zem sniega. Pavasarī tās būs sulīgākas un garšīgākas, nekā glabājot pagrabā.

  0,69 € 0,48 €
 • PASTINAKI HALFLANGE WHITE
  -50%
  PASTINAKI HALFLANGE WHITE
  Kods: 477016812608 GTG Seklos

  Viegli audzējams dārzenis, ko sēj agrā pavasarī un novāc vasaras beigās vai nākamā gada pavasarī. Šos sakņu dārzeņus izmanto pārtikai - var gatavot, cept vai žāvēt. Vislabāk augs vieglā un auglīgā augsnē. Sēklas dīgst ļoti lēnām un ilgi, jāsēj tikai jaunas un svaigas sēklas.

  1,15 € 0,58 €
  IZPĀRDOTS
Uzrāda 1 - 3 no 3 vienībām