KRESSALĀTU SĒKLAS

Sadaļas

Kreses ir ārkārtīgi ātri augoši augi, kuri ir prasīgi pret augšanas apstākļiem. Parasti kressalātus izmanto, kad tie ir mazi, lai papildinātu ēdienu ar īpašu garšu. Svaigās lapas iespējams likt uz maizītēm, gaļas, zivīm vai olu ēdienos. Sēklas parasti izdīgst aptuveni 2-3 dienu laikā, bet izaug - aptuveni 7-14 dienu laikā. Augšanas periodā kressalātiem nepieciešamas rūpes un regulāra laistīšana. Šiem garšaugiem nav nepieciešamas dobes, bieži vien tiem nevajag pat zemi un augsni - sēklas iespējams audzēt arī uz mitra papīra. Parasti kressalātu lapas izmanto uzturā tad, kad tās ir pavisam mazas un svaigas, aptuveni 7-10 cm garas. Lai tās izmantotu, atliek tās vienkārši nogriezt un izmantot sev vēlamajā veidā. Iegādājieties kressalātu sēklas tiešsaistē, izmantojot interneta veikalu Veikalsdarzam.lv un izmēģiniet šo augu audzēšanu arī savā virtuvē!

Lasīt vairāk
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • KRESSALĀTI
  Kods: 477016812902
  Lepidium sativum

  Pārtikā izmanto smalkās, aromātiskās, pikantās lapiņas. Kressalātu lapās ir jods, kalcijs, dzelzs sāļi, karotēns, daudz C vitamīna. Zaļās lapiņas liek uz sviestmaizēm, tās var pievienot gaļas, zivju, biezpiena un olu ēdieniem. Sēklas sadīgst 2-3 dienās, ja vēlaties, lai jums pastāvīgi būtu kressalāti, tie jāsēj ik pēc 7-14 dienām.

  0,69 €
 • Kressalāti (dārza cietķērsa)
  Kods: 477016812907 GTG Seklos
  Lepidium sativum L.

  Viegli audzējami, populāri – vitamīnu avots. Lieto svaigas ar dažādiem ēdieniem. Aromātiskās lapiņas parādās 3–4 dienas pēc sējas. Sēklas var sēt uz papīra salvetēm, augsnes substrātā – svarīgi, lai netrūktu mitruma – tad sēklas sadīgs ātri un vienādi. 

  1,49 €
Uzrāda 1 - 2 no 2 vienībām