KOLRĀBJU SĒKLAS

Sadaļas

Kolrābjus bieži vien jauc un tos liek vienā grozā ar kāļiem un tamlīdzīgiem dārzeņiem, bet patiesībā tie ir kāpostu dzimtas augi. Šos kāpostus cilvēki uzturā lieto krietni retāk nekā ziedkāpostus vai galviņkāpostus, bet tas ir velti, jo arī kolrābji ir ārkārtīgi vērtīgi! Visbiežāk kolrābjus ēd svaigā veidā, ēdot vienkārši tāpat vai pievienojot salātiem. No tiem var vārīt arī zupas vai pievienot citiem ēdieniem, kuru galvenā sastāvdaļa ir gaļa vai zivis. Vispopulārākie ir baltie kolrābji, kuriem ir zaļa miziņa, bet interneta veikalā Veikalsdarzam.lv atradīsiet arī hibrīdšķirnes, kurām ir violeta miziņa. Kolrābja ēdamā daļa ir cieta, kraukšķīga, sulīga, ar maigu garšu. Tos var uzglabāt ilgāku laiku, nesatraucoties par to, ka tie uzreiz sapūs vai savītīs. Kolrābju audzēšana ir gaužām līdzīga galviņkāpostu un ziedkāpostu audzēšanai. Atrodiet savas kolrābju sēklas interneta veikalā Veikalsdarzam.lv! 

Lasīt vairāk
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • KOLRĀBJI KARTAGO H &AMETYST H
  Kods: 477016811278
  Brassica oleracea L.

  Agrīnu hibrīdu šķirņu maisījums. Saknes apaļas formas, garšīgas, sulīgas. Piemērotas agrai un vasaras ražai. Izaug 65–85 dienās pēc sējas vai 40–50 dienās pēc dēstu iestādīšanas augsnē. No tiem gatavo salātus, vāra zupas, pateicoties patīkamajai garšai, var ēst svaigus. Pārtikā lieto ne tikai saknes, bet arī lapas, no lapām var gatavot salātus, vārīt...

  2,15 €
 • KOLRĀBJI LUNA
  Kods: 477016811613
  Brassica oleracea

  Sakneņiem piemīt laba, maiga garša, tie ir balti zaļā krāsā, neplaisā, neizkurtē un neizzied. Satur daudz vitamīna C un minerālvielu. Var audzēt agrai ražai siltumnīcās un pavasara, vasaras, rudens ražai laukā. Uzturā kolrābjus lieto svaigus, ceptus, vārītus, sautētus. Vislabāk aug mitrā, ūdens caurlaidīgā, pasmagā augsnē.

  0,69 €
 • Kolrābji Luna
  Kods: 477016811614 GTG Seklos
  Brassica oleracea L.

  Ļoti vērtīgs, viegli audzējams dārzenis. No tiem gatavo biezputras, pievieno sautējumiem. Jaunas lapas lieto salātiem. Ražu novāc 3 mēnešus pēc sējas. Kad raža novākta, 3–4 mēnešus saglabājas vēsā telpā. Labi aug vidēji smagās, auglīgās augsnēs.

  1,15 €
 • KOLRĀBJI MODRAVA H
  Kods: 477016811612
  Brassica oleracea

  Stublāja paresninājumi ar maigu garšu, vidēji lieli, neplaisā un nepārkoksnējas, nav tendences izziedēt. Ēd svaigus, vārītus, sautētus, arī jaunās lapiņas piemērotas zupām, salātiem, tajos daudz vērtīgu uzturvielu. Stublāja paresninājumus vēsā telpā vai ledusskapī var glabāt vairākus mēnešus

  0,79 €
 • KOLRĀBJI SUPERSCHMELZ
  Kods: 477016811611
  Brassica oleracea

  Vegetacijos periodas – 60–70 dienų nuo daigų pasodinimo. Stiebagumbiai baltai žalsva odele, švelnaus skonio. Užaugę gali sverti iki 8–10 kilogramų. Valgomi švieži, virti, troškinti. Jauni lapeliai taip pat tinka sriuboms, salotoms, juose gausu vertingų maistinių medžiagų. Geriausiai auga esant + 12–18 °C temperatūrai.

  0,69 €
Uzrāda 1 - 5 no 5 vienībām