-30%
DABIGA DIATOMITA ZEME DIATOMIC
Kods: 477016890505

DABIGA DIATOMITA ZEME DIATOMIC

3,99 € 2,79 €

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

*Fizikālu izmaiņu gadījumā līdzekļa barības vielu īpašības nemainās. Līdzekli glabājot sausumā un pasargātu no tiešiem saules stariem, lietošanas laiks neierobežots.

ietošanai sagatavots dabīgas izcelsmes līdzeklis, paredzēts augiem kaitējošu rāpojošu kukaiņu, ērču, gliemežu un kailgliemežu mehāniskai kontrolei. Līdzeklis sastāv no abrazīvām mikrodaļiņām. Asās šķautnes bojā kaitēkļu ārējo apvalku, tie vairs nevar saglabāt ķermeņa mitrumu un iet bojā no dehidratācijas. Līdzekli izmanto, apstrādājot kaitēkļu pārvietošanās ceļu, ligzdu, iespējamo alu vai pulcēšanās vietu virsmas vai pat pašus kaitēkļus. Līdzeklis piemērots mājdzīvnieku guļvietu un to apkārtnes apstrādei. Līdzekļa pulveri izkaisīt pēc iespējas plānākā kārtiņā uz sausas virsmas.Obligāta kaitēkļu saskare ar sausu pulveri. Mitrās vietās līdzekļa efektivitāte samazinās. Samircis līdzeklis jānomaina pret jaunu partiju.  Sastāvs: 100 % dabīga diatomīta zeme.

Pamatlietojums: janvāris - decembris.

Datu lapa
Preču zīmeORGANIC WAY
Iesaiņošanai0,2 kg

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

DABIGA DIATOMITA ZEME DIATOMIC
+ +
Komplekta cena
4,40 €