SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
5 5
Preču zīme
more... less

Augu mitrinātāji

Dzīvoklī var audzēt gandrīz jebkuru augu, galvenais ir radīt tiem piemērotu mikroklimatu. Viņiem svarīga ir gaisma, laistīšana un, protams, gaiss. Augiem vispiemērotākajam gaisam jābūt siltam un mitram. Ar gaismu ir skaidrs - tas ir nepieciešams fotosintēzei. Ar ūdeni viss ir arī skaidrs: tas izšķīdina zemē barības vielas, kas kalpo par barību augiem. Ja laistīšana ir pareizi organizēta, kāpēc jums jāpievērš uzmanība mitrumam? Tam ir divi iemesli.
•Sauss gaiss vienkārši izvelk mitrumu no visa, kas to satur. Augi un cilvēki nav izņēmums. Lapas un dzinumi kļūst dzelteni un nokrīt, kas noved pie augu nāves.
•Gandrīz viss, ko audzē ziemas dārzos un siltumnīcās, ir meža iemītnieki. Tāpēc normālai augšanai viņiem ir nepieciešams "dabisks", mitrs mikroklimats.
Jo augstāka ir istabas temperatūra, jo augstākam jābūt mitrumam. Pirmkārt, mitrums ir nepieciešams, lai kompensētu dabiski iztvaikojošo šķidrumu. Turklāt, palielinoties mitruma saturam gaisā, augs labāk panes augstu temperatūru.

Lasīt vairāk
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 •  
  AUGU MITRINĀTĀJS
  Kods: 800477901849

  Plastmasas mitrinātājs augiem ar stabilitātes atbalsta plāksni. Ideāli piemēroti augu laistīšanai, ja dodaties prom uz ilgāku laiku. Viss, kas jums jādara, ir jāievieto mitrinātājs poda zemē un jāieliek iekšā plastmasas pudele ar ūdeni. Mitrinātājs pastāvīgi uzturēs nepieciešamo mitruma līmeni puķu podā. Izcelsmes valsts: Itālija.

  • Preču zīme: GF
  IZPĀRDOTS