-30%
ZEMEŅU UN AUGĻU KRŪMU MĒSLOŠANAS LĪDZEKLIS, 1 KG
Kods: 4770168911604

ZEMEŅU UN AUGĻU KRŪMU MĒSLOŠANAS LĪDZEKLIS 1 KG

4,59 € 3,21 €/ GAB

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

Granulēts hloru nesaturošs kompleksais mēslošanas līdzeklis – paredzēts dārza augu stādāmā materiāla un stādu, zemeņu un meža zemeņu, ogulāju, augļu krūmu un augļu koku mēslošanai
Mēslošanas rekomendācijas: centieties mēslot lokāli. Iestrādājiet mēslošanas līdzekli augsnē pirms stādīšanas un 2–3 reizes veģetācijas periodā: pavasarī veģetācijas sākumā, pēc ziedēšanas līdz ogu un augļu nobriešanai, pēc ražas novākšanas. Pēc mēslošanas palaistiet. Mēslojiet laukumu apkārt krūmiem vai kokiem zaru vainaga platumā.
Mēslošanas līdzekļa norma: dīgsti, stādāmais materiāls, stādi – 25 g/m2 zemenes, citi ogulāji un jauni augļu krūmi – 30–50 g/m2 konteineru ogulāji – 3 g/1 l substrāta (augsnes) nobrieduši augļu krūmi – 50–80 g/m2 augļu koki – 100–150 g/m2.
EK MĒSLOŠANAS LĪDZEKLIS. Mēslošanas līdzekļa tips: B.1.1. NPK minerālu mēslošanas līdzeklis ar magniju, sēru un mikroelementiem (boru, cinku) NPK (Mg, S) 12-12-17 (+2+35)+(B, Zn).

Datu lapa
Mēslojumu veidiGranulēts mēslojums
Preču zīmeAGRONOM
Iesaiņošanai1 kg

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

ZEMEŅU UN AUGĻU KRŪMU MĒSLOŠANAS LĪDZEKLIS 1 KG
+ +
Komplekta cena
10,56 € / GAB