Kods: 4770168911550

VĪNOGU UN AKTINĪDIJU MĒSLOŠANAS LĪDZEKLIS, 1 KG

4,19 €/ GAB

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

Granulēts hloru nesaturošs kompleksais mēslošanas līdzeklis – paredzēts vīnogu, aktinīdiju, citu augļu krūmu un augļu koku mēslošanai
Mēslošanas rekomendācijas: centieties mēslot lokāli. Iestrādājiet mēslošanas līdzekli augsnē pirms pavasara stādīšanas un 3–4 reizes veģetācijas periodā: pavasarī veģetācijas sākumā, pirms ziedēšanas, pēc ziedēšanas līdz ogu nobriešanai, ogu nobriešanas laikā. Pēc mēslošanas palaistiet. Mēslojiet laukumu apkārt krūmiem zaru vainaga platumā.
Mēslošanas līdzekļa norma: jaunas vīnogas un augļu krūmi, aktinīdijas un ogulāji – 30–50 g/m2 nobriedušas vīnogas un augļu krūmi – 50–80 g/m2 augļu koki – 100–150 g/m2.
EK MĒSLOŠANAS LĪDZEKLIS. Mēslojuma tips: B.1.1. NPK minerālmēslojums ar magniju, sēru un mikroelementiem (boru, varu, dzelzi, mangānu, molibdēnu, cinku) NPK (Mg, S) 11-11-21 (+2,6+25)+(B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn).

Datu lapa
Mēslojumu veidiGranulēts mēslojums
Preču zīmeAGRONOM
Iesaiņošanai1 kg

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

VĪNOGU UN AKTINĪDIJU MĒSLOŠANAS LĪDZEKLIS, 1 KG
+ +
Komplekta cena
19,37 € / GAB