-1,50 €
SCHULTZ ZIEDOŠU AUGU MĒSLOJUMS 0,283KG
Kods: 477903051013
SCHULTZ ZIEDOŠU AUGU MĒSLOJUMS 0,283KG
0,283kg

9,49 € 7,99 € AR PVN

Pieejamība: Ir noliktavā

 Ziedošu augu  NPK mēslojums.

Vairāk informācijas

MēnesisJanFebMarAprMaiJūnJūlAugSepOktNovDec
Pamata lietošana

Paredzēts augu uzziedināšanai, visiem ziedošiem un augļus briedinošiem augiem. Veicina bagātīgu visu rožu un citu dārza puķu ziedēšanu, augšanu, skaistu izskatu.                                                             

Mēslošanas līdzeklis veicina ātrāku un bagātīgāku ziedēšanu, pilnvērtīgu augšanu, padara košākas krāsas, stiprina augu saknes, palīdz ieaugties pārstādītiem augiem.Fosfora saturs, salīdzinot ar citiem mēslošanas līdzekļiem, visaugstākais – 52 %.  Šis unikālā sastāva mēslošanas līdzeklis neveicina strauju augšanu, bet ietekmē lielāku un košāku ziedu veidošanos, palielina ziedu daudzumu. Ļoti piemērots, lai visas vasaras garumā bagātīgi ziedošas puķes. Ar šo mēslošanas līdzekli iesakām augus bagātīgi laistīt uzreiz pēc pārstādīšanas, jo tajos esošais fosfors veicina sakņu augšanu.

LIETOŠANA. Iepakojumā atradīsiet karotīti dozēšanai, kas atbilst 1/4 tējkarotes. Istabas augiem: 1/4 tējkarotes mēslošanas līdzekļa uz 4 litriem ūdens.
Terases un balkona augiem: 1/4 tējkarotes mēslošanas līdzekļa uz 2 litriem ūdens. Lauka augiem: 1/4 tējkarotes mēslošanas līdzekļa uz 1 litru ūdens.

Pārstādītiem augiem: 1/4 tējkarotes mēslošanas līdzekļa uz 4 litriem ūdens. Pulveris jāizšķīdina ūdenī. Ar pagatavoto šķīdumu jālaista augi. Norādītās mēslošanas līdzekļa normas jāizmanto katrā laistīšanas reizē. Ja mēslo 1–2 reizes mēnesī, izmanto divreiz lielāku normu.

NPK 8-12-35+5MgO+mikro.

Svars0,283kg
Vidējais iepakojuma daudzums0,283 kg~280 l šķīdums
Mēslojuma veidsKristāliskie
Mēslošanas mērķisPapildus mēslošana
Preču zīmeSCHULTZ GARDEN
Iesaiņošanai0.283 KG
Mēslojumu veidiŠķīstošie mēslošanas līdzekļi