SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
3 6
Preču zīme
more... less
Iesaiņošanai
more... less

Dārza ziede

Ja uz koka vai krūma parādās bojājumi, brūce pēc iespējas ātrāk jādezinficē un jāaizklāj, lai sēnīšu slimību un vīrusu sporas tajā neiekļūtu. Šim nolūkam tiek izmantots dārza ziede. Tas ir paredzēts dažādu veidu augiem un bojājumiem. Tas ir drošs līdzeklis.
Dārza ziede ir ātrā palīdzība bojātiem dārza augiem, kuriem jābūt katra dārznieka arsenālā. Viela dezinficē auga brūci vai griezumu un novērš sēnīšu sporu un kaitēkļu kāpuru iekļūšanu, neļauj sulai izplūst. Atzarojot kokus un krūmus, potējot un ārstējot bojājumus, izmantojiet dārza špakteli.
Augu brūču dezinfekcija ir sarežģīts process, kas ietver daudzas bioloģiskas nianses. Dārza smēre ir galvenais palīgs, jo tas ir sagatavots no dabīgām un drošām sastāvdaļām. Viela veicina ātru augu sadzīšanu. Tas tiek galā ar jebkādas sarežģītības un dziļuma bojājumiem un griezumiem, pat dobumi kokam nekaitēs.
Dārza ziedes lietošanas iezīmes ietver šādus punktus:
•Var apstrādāt tikai veselus koka laukumus. Noņemiet sausas, inficētas, bojātas vietas;
•Brūcēm un griezumiem jābūt gludiem, nedrīkst būt izaugumi un nelīdzenumi. Noslīpējiet tos ar smilšpapīru.

Lasīt vairāk
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • 3,20 €
  GARDEX DĀRZA SMĒRE 200 G
  Kods: 477016870040 GARDEX

  Šo dārza smērvielu izmanto krūmu, augļu koku, lapu koku, bonzai koku un dekoratīvo augu brūču ārstēšanai, potējot vai atzarojot zarus, apstrādājot stumbra bojājumus vai mizas plaisas.Lietošanas ieteikumi: visas brūces, kuru atzarošana pārsniedz 2 cm diametru, jāpārklāj ar dārza smērvielu. Pēc potēšanas cieši iesaiņojiet plēvē, pēc tam uzklājiet dārza...

  • Mērķis: Patogēnu kontrole dārzeņiem
  • Iesaiņošanai: 200 g
 • 6,00 €
  IZSMIDZINĀMA DĀRZA ZIEDE FORT 0,25 L
  Kods: 477131538971 MKDS

  Izsmidzināma dārza ziede grieztu augu dziedēšanai. Piemērots pēc atzarošanas, potēšanas, dzīvnieku izraisītiem bojājumiem vai mizas plaisām.  Saulē neizbalē, dabiski brūna krāsa. Viegli un vienmērīgi pārklāj gan gludas, gan nevienmērīgas mitras un sausas virsmas pat grūti sasniedzamās vietās. Aizsargā no kaitīgiem vides faktoriem. Lietošana: sakratiet un...

  • Mērķis: Patogēnu kontrole dārzeņiem
  • Iesaiņošanai: 0.25 l