SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
0 3
Audzēšanas vieta
more... less
Preču zīme
more... less
Ražotāji

Magones

Magones ir ļoti populāri dārza augi, kas izrotā dārzu ar saviem koši sarkanajiem ziediem. Šie augi parasti ir viengadīgi, 60-100 cm augsti. Ziedi ir taisni, parasti nemēdz zaroties. Visbiežāk izzied tikai viens zieds. Magoņu ziediem ir apaļa forma ar aptuveni 2-5 centimetrus lielu diametru. Magoņu sēklas ir mazas, tumši pelēkas vai bālganas. Parasti šie augi zied jūnijā. Sēklas iespējams novākt no jūlija līdz septembra sākumam. Viegli audzējami ziedi, kas neprasa īpašu uzmanību. Labi augs arī neauglīgās augsnēs, saulainā vietā. Magones iespējams stādīt kopā ar citām puķēm vai audzēt vienas. Lieliski saderēs kopā ar kumelītēm un rudzupuķēm. Interneta veikalā Veikalsdarzam.lv atrodamas dažādas magoņu sēklas. Iegādājieties tās un padariet savu dārzu košāku ar šiem skaistajiem ziediem!

Read more
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • ZĪDA MAGONES
  Kods: 477016815137 ORGANIC WAY

  Viengadīgas, viegli audzējamas puķes košās krāsās. Audzē puķu dobēs, grupās ar citām puķēm, sēj zālienā. Lieliski sader ar rudzupuķēm, pīpenēm. Pret augsni mazprasīgas, labi aug arī nabadzīgā augsnē, saulainā vietā.

  1,25 €
 • MIEGA MAGONES HEN & CHICKENS
  Kods: 477016828004 ŽALIA STOTELĖ

  Viengadīgas viegli audzējamas puķes. Ziedi divkrāsaini, augs 60-90 cm garš. Viegli audzējamas, bagātīgi zied. Pret augsni mazprasīgas, labi aug arī nabadzīgā augsnē, saulainā vietā. Audzē puķu dobēs, grupās ar citām puķēm, var sēt zālājā. Labi sader kopā ar rudzupuķēm, pīpenēm. Pumpura fāzē noplūktus ziedus var izmantot sauso ziedu...

  0,69 €
 • KAILSTUBLĀJA MAGONES VICTORY GIANT
  Kods: 477016828007 ŽALIA STOTELĖ

  Daudzgadīgas puķes ar krāsainiem ziediem. Efektīgi izskatās puķu dobēs starp citiem ziedošiem augiem un tad, ja tās iestādītas atsevišķi. Krāsainiem magoņu ziedi neatkārtojami izskatās ziedošās pļavās. Ja ļausiet nobriest sēklām, iesēsies pašas. Labi aug auglīgā, ūdens caurlaidīgā augsnē, saulainās vietās. Vienā vietā var augt vairākus gadus.

  2,55 €
 • EŠOLCIJAS BALLERINA
  Kods: 475012841429 Kurzemes

  Dēstiem sēj martā, aprīlī siltumnīcā vai aprīlī, maijā dobē. Dēstus izstāda maijā, jūnijā. Zied, atkarībā no augšanas apstākļiem, no jūnija līdz augusta beigām. Noderīgas dekoratīvajos vasaras dobju stādījumos. Augstums 30-35 cm.

  0,37 €
 • MAGONES WINDSONG F2
  Kods: 475012843201 Kurzemes

  Daudzgadīga. Zied bagātīgi smalkiem ziediem. Sēj iekštelpās februārī – aprīlī, plāni sēklas piesedzot ar augsni. Dobē izstāda pēc pavasara salnām 15-20 cm attālumā vienu no otra. Sējot agri, zied jau pirmajā gadā pēc sējas no jūnija līdz oktobrim. Rudenī ievāktās sēklas var izmantot pārtikā. 800 sēklu gramā.

  0,80 €