Jauns
DICHLOFOSS INSEKTICIDĀLS AEROSOL NO RĀPOJOŠU KUKAIŅIEM
Kods: 477008750106

DICHLOFOSS INSEKTICIDĀLS AEROSOL NO RĀPOJOŠU KUKAIŅIEM

3,90 €

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

DICHLOFOSS“ (pret rāpojošiem insektiem). Insekticīds rāpojošu kukaiņu iznīcināšanai telpās (tarakānu, skudru, blakšu un citu).
Insekticīdi (18. produkta veids).
Lietošanas veids: No istabas iznesiet pārtiku, mājdzīvnieku un putnu būrus, kā arī akvārijus. Apsegt priekšmetus, kuri var nonākt saskarē ar pārtikas produktiem. Pirms lietošanas baloniņu sakratīt. Rāpojošus kukaiņus iznīcināt, turot logus vai vēdlodziņus atvērtus un virzot preparāta strūklu uz to pulcēšanās vietām. Nav paredzēts rāpojošu kukaiņu iznīcināšanai uz augiem un augu aizsardzībai. Piesardzības pasākumi: Apstrādātā un neizvēdinātā telpā nedrīkst atrasties cilvēki un mājdzīvnieki. Neizsmidzināt vietās, kur uzglabā, sagatavo un lieto pārtiku. Pēc lietošanas nomazgāt rokas ar ziepēm. Pirms izmantošanas izlasiet preparāta lietošanas instrukciju. Sastāvs: cifenotrīns, CAS Nr. 39515-40-7, 0,30% d-tetrametrīns, CAS Nr. 1166-46-7, 0,10 %. Sastāvā ietilpst: propāna, butāna un izobutāna maisījums šķīdinātājs (ogļūdeņraži, n-alkāni, izoalkāni, cikliskie, < 2 % aromātiskie).

Datu lapa
Preču zīmeDICHLOFOSS
Iesaiņošanai0,4 l

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

DICHLOFOSS INSEKTICIDĀLS AEROSOL NO RĀPOJOŠU KUKAIŅIEM
+ + +
Komplekta cena
21,98 €