Jauns -30%
KŪDRA SAUSAJĀM TUALETĒM 50 L
Kods: 643300000617

KŪDRA SAUSAJĀM TUALETĒM 50 L

9,99 € 6,99 €

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

Piegāde uz mājām

Kekkilä Kūdra sausajām tualetēm ir pakaiši, kas uzsūc nepatīkamus aromātus un šķidrumus. Kūdru sausajām tualetēm izgatavo no tīriem un dabīgiem materiāliem, un tā ir paredzēta sausajās tualetēs uzkrātās atkritumu masas apstrādes un kompostēšanas vajadzībām.
Pateicoties kvalitatīvajām izejvielām, kūdra sausajām tualetēm ir drošs pakaišu materiāls gan sausajām tualetēm, gan lolojumdzīvniekiem. Kūdrai piemīt ļoti laba uzsūktspēja, un tā ir dabīga funkcionālo mikroorganismu bāze. Rupjās koksnes daļiņas līdzsvaro sausvielas īpatsvaru un uzlabo gaisa kapacitāti, pateicoties kurai kompostējamā masa saņem pietiekamu skābekļa daudzumu.
Lietojums: Ir piemērots kā pakaiši un piedeva kompostam un sauso tualešu tvertnes saturam, kā arī lolojumdzīvnieku mājokļu pakaisīšanai.
Lietošana: Patēriņš Pēc katras lietošanas reizes 50% apmērā no atkritumu daudzuma
Lietošanas instrukcija: Pakaišu lietošana ir svarīga, jo tā samazina nepatīkamus aromātus un tādējādi novērš kukaiņu pievilināšanu. Arī tualetes tvertnes iztukšošanas darbs kļūst patīkamāks.

Datu lapa
MērķisSausajai tualetei
Preču zīmeKEKKILA
Iesaiņošanai50 l

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!