SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
0 4
Ražotāji
Preču zīme
more... less

Zobu birstītes

Pareizi rūpēties par mutes dobuma veselību un higiēnu nevar bez zobu birstes. Tāpēc zobu birste ir pareizi jāizvēlas. Ne vienmēr pareizi zobu birsti izvēlēties pēc krāsas, zīmola vai cenas, pat nedomājot par zobu birstes sariem, bet tas ir galvenais par ko jāpadomā. Jo labāka un piemērotāka zobu birste jums būs, jo efektīgāka būs mutes dobumu kopšana. * Dabiski vai sintētiski sari Zobu birstes šobrīd ir pieejamas ar dažādiem sariem. Lai arī dabiskie materiāli tagad ir modē, tie ne vienmēr ir labākā izvēle. Dabiski sari var ievainot smaganas, sari ir poraini - ir labvēlīga augsne baktērijām un citiem mikroorganismiem. Birste ar neilona sariem ir pareizā izvēle. * Zobu birstes sari Zobu birstes sariem ir četras cietības pakāpes - īpaši mīksti (jutīgiem zobiem vislabāk piemērotas) mīksti , vidēji (var īslaicīgi izmantot kopā ar abrazīvu zobu pastu, ja uz zobiem aktīvi veidojas pigments) un cieti (paredzētas vienreizējai lietošanai, lai mazinātu izteiktu pigmentāciju)

Read more
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • ZOBU BIRSTE AQUAFRESH MY BIG TEETH BĒRNIEM
  -40%
  2,39 € 1,43 €
  ZOBU BIRSTE AQUAFRESH MY BIG TEETH BĒRNIEM
  Kods: 383002929512 AQUAFRESH

  Īpašas formas sari attīra visus bērna zobus. Dažādi strukturēti sari, maigi masē smaganas. Maiga kopšana. Ļoti mīksti sari. Ir parēdzēta bērniem pēc 6 g vecumā.

 • ZOBU BIRSTE AQUAFRESH LITTLE TEETH 3-5M BĒRNIEM
  -40%
  2,39 € 1,43 €
  ZOBU BIRSTE AQUAFRESH LITTLE TEETH 3-5M BĒRNIEM
  Kods: 383002929514 AQUAFRESH

  Jūsu bērna zobi ir domāti ne tikai sakošļāt. Tie ir daļa no pastāvīgajiem zobiem, kas joprojām ir smaganās. Aquafresh® Little Zobu  birstes  īpaši paredzētas 3-5 gadus veciem bērniem ar lielu krāsu diapazonu, kas bērnus mudinās tīrīt zobus. Krāsaina dzīvnieka formas birstes vāciņš piesaistīs jūsu bērnu zobu tīrīšanai. Ērts kātiņš. Mīkstie sari attīra...

 • ZOBU BIRSTE SENSODYNE MULTICARE MEDIUM
  -40%
  2,89 € 1,73 €
  ZOBU BIRSTE SENSODYNE MULTICARE MEDIUM
  Kods: 383002929611 SENSODYNE

  Sensodyne Multi Care Medium zobu birstes, kas speciāli izstrādātas ikdienas jutīgu zobu kopšanai. Vidēja cieti birstes sari maigi attīra zobus un smaganas. Mazā sukas galva attīra pat grūti aizsniedzamas vietas. Lai nodrošinātu efektīvu zobu un smaganu higiēnu, ieteicams divas reizes dienā tīrīt zobus ar fluoru saturošu zobu pastu.

 • 2,89 €
  ZOBU BIRSTE SENSODYNE MULTICARE SOFT
  Kods: 505456302972 SENSODYNE

  Sensodyne Multi Care Soft zobu sukas jutīgiem zobiem aprūpē, maigi attīra zobus un smaganas. Mazā zobu sukas galva efektīvi attīra pat grūti aizsniedzamas vietas. Zobus ieteicams tīrīt divas reizes dienā ar Sensodyne zobu pastu, kas satur nātrija fluorīdu.  

 • 3,59 €
  ZOBU BIRSTE SENSODYNE SENSITIVITY&GUM SOFT
  Kods: 505456306286 SENSODYNE

  Sensitivity & Gum Soft zobu birste ir īpaši izstrādāta cilvēkiem ar jutīgiem zobiem un smaganu problēmām. Nodrošina līdz pat 5 reizēm labāku piekļuvi gar smaganu līniju, mīkstākai emaljai. Birstei ir kompakta galviņa, kas ļauj vieglāk sasniegt grūti sasniedzamas vietas. Ieteicams tīrīt zobus divas reizes dienā ar Sensodyne Sensitivity & Gum zobu pastu.

 • 0,99 €
  ZOBU BIRSTE AQUAFRESH FAMILY
  Kods: 599951857755 AQUAFRESH

  Zobu birste ikdienas zobu aprūpei.

 • 0,99 €
  TOTAL CLEAN SOFT ZOBU BIRSTE 1GAB
  Kods: 380003897005 RUBELLA

  Mīkstā zobu birste nodrošina maigu un maksimālu zobu, smaganu un mutes dobuma kopšanu un higiēnu.

  IZPĀRDOTS