-40%
NUTRIGEL NPK HYDROGRANULĖS 250 G
Kods: 5024160022172

NUTRIGEL NPK HIDROGRANULAS 250 G

8,40 € 5,04 €/ GAB

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā
MēnesisJanFebMarAprMaiJūnJūlAugSepOktNovDec
Pamata lietošana

Ilgstošas ie​​darbības absorbējošās granulas, kas vajadzības gadījumā absorbē, uzglabā un apgādā augus ar mitrumu. Produkts ir bagātināts ar ilgstošas ​​darbības komplekso mēslojumu NPK (Mg) 12-12-12 (2) + mikro., kas nodrošina ilgstošu mēslošanas procesu.
Īpašības: sajaucot hidrogranulas ar substrātu (augsni), augiem pieejamais ūdens daudzums tiek palielināts par 30–50%, jāsamazina laistīšanas daudzums, nepieciešams mazāks daudzums mēslojuma un augu sakņu laukuma aerācija. Tas veicina sakņu attīstību un augu izveidošanos pēc pārstādīšanas, kā arī novērš pārlaistīšanu un sakņu puvi. Augsnes porainība palielinās par 40%, augsnes erozija samazinās par 50%, un hidrogranulas nemaina augsnes pH. Hidrogranulas kalpo ilgi, ir daudzfunkcionālas, bioloģiski noārdās augsnē pēc 4-5 gadiem.
Pielietojums: sajauciet ar ūdeni piesātinātas (piebriedušas) hidrogranulas ar substrātu (augsni) un stādiet kopā ar augiem. Nepieciešamais ūdens daudzums piebriešanai ir 10 g hidrogranulu / 1 l ūdens. Augsne - izmantojiet mazāku daudzumu māliem vai kūdrai, bet augstāku - smilšainiem un podiņos audzētiem augiem. Pēc stādīšanas nepieciešams lietot atkārtoti. Sajauc ar ūdeni nepiebriedušās hidrogranulas ar substrātu - 5 g / 5 l. Stādiem - 10 cm augsnes slānim nepieciešami 50 g / m². Zālājiem, dekoratīvajiem krūmiem - 15 g augsnes slāņa - 100 g / m². Dārza un podos augošiem augiem 200 g / m² uz 20 cm augsnes slāņa. Koku, krūmu stādīšana un pārstādīšana - 2 kg / m³. Augsnes slānim, kas sajaukts ar hidrogranulām, uzklājiet 2-4 cm vienkāršas augsnes.
Lietošanas daudzums: 1-3 g / 1 l augsnes (grunts).

Datu lapa
Vidutinė pakuotės išeiga0,250 kg ~ 100 l substrato (grunto)
MērķisŪdens absorbācija
Preču zīmeGROW IT
Iesaiņošanai0,25 kg

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

NUTRIGEL NPK HIDROGRANULAS 250 G
+ +
Komplekta cena
11,77 € / GAB