SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
0 2
Audzēšanas vieta
more... less
Izmēģinājuma lauki
more... less
Preču zīme
more... less
Šķirnes agrīnums
more... less
Ražotāji

Fenhelis

Fenheļi - īpaši aromātiski augi, kuru sēklas varat iegādāties interneta veikalā Veikalsdarzam.lv! Šos augus parasti audzē, lai lietotu to bumbuļus, zaļumus un pat sēklas. Bumbuļi būs lieliski piemēroti dažādām zupām, salātiem un pat saldajiem ēdieniem - pīrāgiem, ievārījumiem, sacepumiem utt. Fenheļa sēklas iespējams pagatavot arī tējas veidā. Fenheļus parasti sēj kūdras substrātā vai stādaudzētavā, laikā līdz aprīlim. No maija sākuma iesakām tos pārstādīt dobēs - noteikti jāņem vērā, ka fenhelis ir visai cimperlīgs un prasīgs augs. Šie augi parasti ir visai augsti, tie var sasniegt pat 1,5 m augstumu. Pirms stādīšanas iesakām izvēlēties piemērotāko vietu, lai tas nenomāktu citus augus. Lai arī šis augs ir daudzgadīgs, tas ir ārkārtīgi jūtīgs pret salu. Mūsu valstī to parasti audzē vairākus gadus pēc kārtas. Ienāciet Veikalsdarzam.lv un izvēloties sev piemērotākās sēklas! 

Read more
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • FENHELIS ROMY
  Kods: 477016832305 VL sėklos

  Agrīna šķirne. Veģetācijas periods 70–75 dienas no iesēšanas. Sakne apaļa, sver 350–400 g. Fenheļi ir tuvākie diļļu radinieki, tomēr to garša un smarža vairāk atgādina anīsu. Sakni var pievienot salātiem vai zupām, sautēt, cept, ēdieniem var pievienot žāvētu sakni vai lapas. Sēklas pievieno dārzeņiem sālīšanas vai konservēšanas laikā. Fenheļa augļi un...

  0,79 €
 • PARASTIE FENHEĻI ROMANESCO
  Kods: 477016815150 Organic Way

  PARASTIE FENHEĻI ROMANESCOPārtikā lieto gumu, lapas un sēklas. Augam piemīt anīsu un dilles atgādinoša patīkama smarža, saldena anīsa garša. Lai iegūtu agrāku ražu, ieteicams stādīt dēstus.Labi aug auglīgā, labi mēslotā augsnē.

  1,25 €
 • FENHELIS ORION H
  Kods: 477016832303 VL sėklos

  Veģetācijas periods – 85 dienas. Veido baltus, gaļīgus gumus. Fenheļi ir tuvākie diļļu radinieki, tomēr to garša un smarža vairāk atgādina anīsu. Gumus var pievienot salātiem vai zupām, gumus un lapas – kaltēt un pievienot ēdienam visu ziemu. Sēklas pievieno dārzeņiem sālīšanas vai konservēšanas laikā. Labi aug auglīgā, labi mēslotā augsnē.

  0,89 €