Tikai internetā
ELEKTRISKAIS TRIMMERIS SMALL CUT 300
Kods: 407850088450

ELEKTRISKAIS TRIMMERIS SMALL CUT 300

43,15 €/ GAB

Pieejamība:

*Uzmanību! Šis produkts tiek pasūtīts tieši no piegādātāja, un tā piegāde var aizņemt 5-10 darba dienas.

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām

Vieglais un ērti lietojamais GARDENA «SmallCut 300» ir ideāli piemērots maziem zāles pļāvējiem dārzā. Šo pļāvēju tur ar abām rokām, tāpēc to viegli un droši virza tur, kur nepieciešams. Drošības slēdzis novērš nejaušu ieslēgšanos. Kabeļa turētājs neļauj kabelim izstiepties vai saliekties. Pļāvēja vītne tiek piegādāta pilnībā automātiski. Lai padarītu to vēl drošāku, ir uzstādīts tīrīšanas slazds. Tīrīšanas kasetnes ir ārkārtīgi viegli nomainīt. Lai nomainītu vāku, nav nepieciešami nekādi instrumenti. Pļaujmašīnai ir pievienota papildus tīrīšanas kasete. Jauda 300 W Griešanas platums 23 cm Auklas diametrs 1,5 mm Auklas garums 10 m Pagarināšanas mehānisms Automātisks pagarinājums Vārpstas tips Taisns Svars 1,9kg

Datu lapa
KrāsaZila
Preču zīmeGARDENA
Garantija

Par preces defektiem ar pārdevēju var sazināties 2 gadu laikā no iegādes datuma (likumā noteiktā kvalitātes garantija). Preču ražotāja garantija saistības ir spēkā tikai tad, ja netiek pārkāpti preces ekspluatācijas nosacījumi. Pirms preces lietošanas pircējam rūpīgi jāizlasa preces lietošanas instrukcija, ja tāda ir.

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

ELEKTRISKAIS TRIMMERIS SMALL CUT 300
+
ELEKTRISKAIS TRIMMERIS SMALL CUT 300 43,15 € / GAB
Komplekta cena
259,15 € / GAB